Najchętniej czytane posty 2014 roku
Koniec roku to idealny moment na wszelkiego rodzaju podsumowania. Rozliczaniem moich postanowień zeszłorocznych jeszcze się zajmę przy okazji publikacji kolejnych, a dzisiaj czas na pokazanie Wam najchętniej czytanych postów 2014 roku. Przyznam, że bardzo lubię czytać takie podsumowania na innych blogach!

01. Top 10 – wyciskacze łez
To niekwestionowany hit tego roku. Powstał pod wpływem chwili i z potrzeby. Miałam ogromną ochotę na płaczliwy film i nie miałam pojęcia na co się zdecydować. Najwyraźniej Wam też potrzebna jest pomoc w poszukiwaniach ;)

02. Szampony na swędzącą skórę głowy

Szampony na swędzącą skórę głowy

Jak widać nie jestem jedyną osobą na świecie, którą swędzi głowa ;) Wy też szukacie sposobu na ten problem. Na początku roku pisałam o dwóch szamponach, które bardzo pomogły mi w walce z tym problemem. Ostatnio dodałam do listy szamponów jeszcze jeden.

03. „Przepis” na gołąbki bez zawijania

„Przepis” na gołąbki bez zawijania

Fenomenu tego posta kompletnie nie rozumiem. Pisałam go jeszcze w czasach, kiedy na blogu pojawiały się przepisy na dania z saszetek ;) Podejrzewam, że wiele osób szuka po prostu w Google zdjęć gotowego dania.

04. Świąteczny TAG

Świąteczny TAG

W tym roku o nim kompletnie zapomniałam i nie odświeżyłam go w żaden sposób. To jednak nieważne, bo post i tak zaczął się świetnie czytać w grudniu :) Co za tym idzie trafił do „10” najchętniej czytanych w tym roku.

05. Drugi tort w życiu

Tort kolorowymi pastylkami

To było moje drugie w życiu podejście do tortu i drugie udane :) Ten przygotowywałam sobie na własne urodziny i jestem z niego niesamowicie dumna. Robi się go szybko i przyjemnie, a efekt jest zachwycający!

06. Tęczowy tort

Tęczowy tort

W zestawieniu nie mogło zabraknąć mojego pierwszego tortu. To był mój debiut i okazało się, że jak najbardziej udany. Tort robiony z przepisu na Kotlet.tv i bardzo dokładnie opisany u mnie cieszył się bardzo dużą popularnością.

07. Jak zaskoczyć faceta?

Jak zaskoczyć faceta?

Ten tekst powstał natomiast przed Walentynkami. Znalazłam wtedy genialny pomysł na prezent dla chłopaka i postanowiłam podzielić się tą koncepcją. Okazuje się, że słusznie :)

08. Co świadkowa powinna mieć w swojej torbie

Co świadkowa powinna mieć w swojej torbie?

Po moich doświadczeniach związanych ze świadkowaniem mojej siostrze i z moim własnym ślubem zebrałam w jednym poście wszystko to, co się przydało podczas wesela. O niektórych przedmiotach pewnie nawet byście nie pomyślały, że mogą się przydać. Na przykład o papierze ściernym ;)

09. Czym nakarmić gości na imprezie?

Czym nakarmić gości na imprezie?

Kolejny nieśmiertelny tekst, do którego często sama wracam. Za każdym razem, kiedy zapraszam kogoś na większe posiedzenie mam problem z daniami, które chcę przygotować. Ten post zawsze pomaga. W najbliższym czasie planuję powtórkę :)

10. 21 pomysłów na dynie

21 pomysłów na dynie

Obecnością tego posta w tym zestawieniu jestem bardzo zaskoczona. Nawet bym nie pomyślała, że tak dobrze się przyjmie. Okazało się jednak, że nie tylko ja szukałam pomysłu na wspaniałą dynię Halloweenową ;)
A u Was już były podsumowania? Bardzo chętnie zajrzę! Podsyłajcie linki :)

2 komentarze

  1. Chyba cie wtedy nie czytalam bo kojarze tylko ten o dyni. Muszę nadrobić reszte :-) ja swój post tez planuje napisać :-)

  2. Chyba cie wtedy nie czytalam bo kojarze tylko ten o dyni. Muszę nadrobić reszte :-) ja swój post tez planuje napisać :-)