Świąteczna lista rzeczy do zrobienia
W moim życiu w ciągu ostatnich dwóch lat nastąpiło sporo zmian. Pewnie większość z nich wyłapaliście. Pierwszą i największą zarazem był ślub z Panem P. Zaraz po nim kupno mieszkania i przeprowadzka do naszego wspólnego M2. Chwilę później dołączyły do nas dwa kocury. To wszystko połączone w jedną spójną całość powoduje, że w naszym życiu wszystko się poprzekręcało. Dotychczasowe przyzwyczajenia i nawyki musiały się mocno pozmieniać. Na szczęście na lepsze ;)
Zmiany te dotyczą też świąt i tradycji z nimi związanych. O ile w zeszłym roku jeszcze nie byliśmy w stanie sami się zorganizować i poczuć w domu (naszym) prawdziwego świątecznego klimatu (mieliśmy tylko naszego nieocenionego świątecznego Zenona), to w tym roku wszystko będzie tak jak trzeba. Czyli jak? – zapytacie. Otóż – po nowemu. Od tego roku w naszej rodzinie będą powoli i małymi kroczkami powstawały nowe tradycje i zwyczaje. Dopiero teraz okaże się, które się przyjmą, a które niekonieczne. Generalnie – trzymajcie kciuki :)

Christmas Bucket List

Póki co przygotowałam sobie moją świąteczną listę rzeczy do zrobienia ze wszystkimi tradycjami, które chciałabym wprowadzić w życie! Ale po co? Otóż po to, żeby umilić sobie jeszcze bardziej ten świąteczny czas. Lista jest stworzona przeze mnie i gotowa do druku. Wersje są dwie – wypełniona moimi propozycjami i pusta – do wypełnienia przez Was. Czas na rozprawienie się ze świąteczną listą jest do 11.01!
Lista wypełnione przeze mnie:
Pusta lista do wypełnienia:

27 komentarzy

 1. Ula, dziękuję za komentarz. Przyznam, że jego treść bardzo mnie zaskoczyła i zasmuciła… Brałam udział we wszystkich Twoich wyzwaniach blogowych i zadania zawsze traktowałam raczej jako drogowskaz. Tak potraktowałam je też tym razem – w moim życiu powoli tworzą się nowe tradycje i właśnie o tym jest mój post. Jest mi strasznie przykro, że tak to odbierasz. Oczywiście, możesz odpiąć mój post, sama nie mam takiej możliwości.

  W każdym razie – serdecznie pozdrawiam :)

 2. Czy ten post dotyczy tradycji świątecznych? Bowiem jest podlinkowany pod moim Wyzwaniem blogowym, a mam wrażenie, ze treści nie co różnią się miedzy sobą. Nie tedy droga do zyskania czytelników Anito. :)
  Pozdrawiam,
  Ula

 3. Czy ten post dotyczy tradycji świątecznych? Bowiem jest podlinkowany pod moim Wyzwaniem blogowym, a mam wrażenie, ze treści nie co różnią się miedzy sobą. Nie tedy droga do zyskania czytelników Anito. :)
  Pozdrawiam,
  Ula

  • Ula, dziękuję za komentarz. Przyznam, że jego treść bardzo mnie zaskoczyła i zasmuciła… Brałam udział we wszystkich Twoich wyzwaniach blogowych i zadania zawsze traktowałam raczej jako drogowskaz. Tak potraktowałam je też tym razem – w moim życiu powoli tworzą się nowe tradycje i właśnie o tym jest mój post. Jest mi strasznie przykro, że tak to odbierasz.

   W każdym razie – serdecznie pozdrawiam :)

 4. Paulina Grochowska

  Taka lista to coś dla mnie! Może wreszcie się ogarnę :/

 5. oxinspirationxo blogspot.com

  W małżeństwie wszystko tak naprawdę jest nowe, bo z dwóch domów trzeba stworzyć jeden :)

 6. oxinspirationxo blogspot.com

  W małżeństwie wszystko tak naprawdę jest nowe, bo z dwóch domów trzeba stworzyć jeden :)

 7. Patussa Abramowska

  Wspaniała lista, warta zrealizowania! Podejmuje się tego! :D

 8. Patrycja

  Czy ten termin 11.01 to ze względu na śnieg bądź jego brak? ;)