Na początek dobra wiadomość – w tym poście znajdziecie wklejki do pobrania i wydrukowania, ale możecie też zajrzeć do Tosiakowego Sklepiku. Tak! Sklepik z naklejkami znowu działa. Doczekałam się. Tymczasem mam dla Was słonecznikowe wklejki do bullet journal na sierpień.

Poważnie zastanawiałam się nad tym, jaki motyw wybrać na sierpień. Oczywiście przyszły mi do głowy na przykład flamingi, ale pomyślałam, że to jednak zbyt oczywiste. I wtedy pomyślałam – słoneczniki. Jak pomyślałam, tak zrobiłam i są. Piękne słoneczne wklejki, które na pewno umilą Wam planowanie.

Dla osób, które jednak wolą naklejki, są też w wersji do kupienia:

Słonecznikowe wklejki do bullet journal na sierpień

Czas przejść do tego, po co tu przyszliście. Jak co miesiąc przygotowałam dla Was wklejki do bullet journala. A w zasadzie nie tylko dla Was, bo sama też z nich korzystam.

ZOBACZ: Wszystkie materiały do wydrukowania z bloga!

W sierpniu będzie bardzo słonecznie i jeszcze wakacyjnie. Przygotowałam – standardowo – cztery wklejki. Jakie? Stronę powitalną/startową, planner, kalendarz i tracker humoru/nastroju.

Słonecznikowe wklejki do bullet journal na sierpień

Uwaga!

  • Pliki zapisane są w formacie PDF i JPG.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plików.

Mam nadzieję, że takie wklejki przypadną Wam do gustu. Mam ogromną prośbę! Jeżeli korzystacie z moich materiałów do druku i wrzucacie ich zdjęcia na Instagrama lub Insta Stories, koniecznie mnie oznaczcie. Dzięki temu będę mogła Was znaleźć i udostępnić.

Napisz komentarz