Nowy rok, nowa ja? Nie tym razem. Tym razem skupimy się na rzeczach przyziemnych, czyli w tym przypadku – wklejkach do bullet journal. Jesteście ciekawi, czy będą pojawiały się również w 2021 roku? Za chwilę odpowiem na to trudne pytanie. Doczytajcie do końca, bo pojawia się prezent i kod rabatowy ;)

Zacznę jednak od samego początku. Wklejki zaczęłam tworzyć w 2017 roku. I w zasadzie od tamtej pory nieustannie udostępniałam je na blogu całkowicie za darmo do pobrania i wydrukowania. Oznacza to, że na blogu możecie znaleźć po kilka wariantów praktycznie każdego miesiąca. I one tam sobie zostaną, nie zamierzam ich usuwać.

SPRAWDŹ: wszystkie materiały do druku

Po tylu latach i po ponownym uruchomieniu sklepu postanowiłam jednak, że czas na zmiany. Czas, żeby w sklepiku zaczęły pojawiać się również produkty wirtualne, które będziecie mogli.ły pobrać sobie i wydrukować na domowej drukarce. Żeby nie było tam tylko naklejek.

Tym sposobem od tej pory rozszerzona wersja wklejek trafiać będzie do sklepiku. Co miesiąc pojawi się nowa, dopasowana kolorystycznie do głównego zestawu miesięcznego naklejek. Tak jak to było do tej pory. W tej materii nic się nie zmienia.

Kliknij na poniższy obrazek i kup pakiet wklejek! A najlepiej – czytaj dalej i pobierz sobie darmowy kalendarz. Ach! No i powiem w sekrecie, że na samym dole czeka kod rabatowy w związku z premierą nowych wklejek.

Nowe wklejki do bullet journal? Czyli co?

W pakiecie znajdziecie aż sześć wklejek w trzech różnych formatach (A4, A5 i B5), czyli łącznie aż 18 arkuszy. Wszystko po to, żeby dopasować wklejki do większości notesów. Wklejki są przygotowane w PDF, co gwarantuje dobrą jakość wydruku na domowej drukarce.

Mówię, że wklejki są nowe, bo to odpicowana wersja tego, co dostawaliście.łyście do tej pory. Ale po kolei!

Strona powitalna miesiąca to oczywiście standard, który zostanie. Można go kupić w formie naklejki i ja tak właśnie z nich korzystam, ale można kupić wklejkę, która będzie idealnym początkiem miesiąca w Waszym bujo/planerze/kalendarzu czy czymkolwiek innym. Mało tego – taka strona powitalna w formacie A4 może być wykorzystana jako plakat. No bo czemu nie? :)

Drugim elementem zestawu jest kalendarz w dwóch odsłonach – obie są na styczeń 2021 roku, ale w jednej są już zaznaczone święta, a druga jest po prostu czystym kalendarzem. Macie tutaj pełną dowolność przy wyborze. Wiem, że nie każdy lubi jak są zapisane święta.

Kalendarz standardowo jest oczywiście również możliwy do kupienia w formie naklejki.

Uwaga! Prezent!

Jako prezent mam dla Was jeden element całego zestawu, który możecie sobie pobrać całkowicie za darmo. Pamiętajcie jednak, że – jak zawsze – dozwolony jest tylko własny użytek.

Trzeci element jest Wam świetnie znany – to „Moje humory”, czyli tracker nastroju. Tego arkusza również jest wersja naklejkowa. Jak go używać? Lewa kolumna u mnie zawsze jest zamalowywana kolorem nastroju, a prawa to jedno zdanie z każdego dnia. Ale macie tutaj pełne pole do popisu!

No i przechodzimy do nowego arkusza – to odpicowana wersja starego planera. Jest zupełnie inna! I składa się z czterech elementów: priorytetów ustalonych na dany miesiąc, zaplanowanych wydarzeń, notatek oraz działu „w przyszłym miesiącu”, gdzie możecie sobie zapisać plany na kolejny miesiąc. To jest coś, czego mi zawsze brakowało!

Ostatni element to tak zwany śledzik nawyków, czyli habit tracker. Wiem, że wiele osób z niego korzysta, a nie ukrywajmy, że rysowanie nowego co miesiąc jest naprawdę uciążliwe. Dlatego też przychodzę z gotowym rozwiązaniem – co miesiąc przygotuję gotowca, który estetyką będzie pasował głównego miesięcznego zestawu naklejek.

Uwaga, bonus!

Dla Was, czyli osób, które korzystają ciągle z moich wklejek mam prezent z okazji premier wklejek w nowym wydaniu – 25-procentowy rabat na ten pakiet. Jeżeli będziecie mieli.ały w koszyku zestaw styczniowych wklejek i wpiszecie kod rabatowy, to od ceny wklejek odejmie się 25%.

Wystarczy wpisać podczas składania zamówienia w pole na kod rabatowy – TOSIAKOWO25.

Kod jest ważny do końca 2020 roku :)

WEJDŹ DO TOSIAKOWEGO SKLEPU Z NAKLEJKAMI

Kliknij w obrazek, aby kupić pakiet wklejek:

Ważne informacje:

 1. Pliki dostępne są w trzech formatach – A4, A5 i B5.
 2. Pliki przygotowane są w formacie PDF.
 3. Zakupione pliki możesz wykorzystywać jedynie w celach prywatnych.
 4. Zabronione jest wykorzystanie zakupionych plików w celach komercyjnych.
 5. Pliki możesz pobrać nieograniczoną liczbę razy do czasu, kiedy pod domeną Tosiakowo.pl działa sklep.
 6. Pliki możesz drukować dowolną liczbę razy, ale tylko dla siebie.
 7. Zabronione jest rozpowszechnianie plików.
 8. Nabycie produktu nie jest przekazaniem kupującemu autorskich praw majątkowych.

Dziękuję!

Na koniec mam wielką prośbę – dajcie znać, czy są jakieś strony, które chcielibyście zobaczyć w tych zestawach wklejek? Myślę o tym, żeby jeszcze go jakoś rozbudować, ale może macie jakieś konkretne potrzeby, które mogłabym zaspokoić.

komentarze 3

 1. Pingback: Nowy rok! #kreatywnebujo na styczeń - Tosiakowo

 2. Pani Anito,
  Czy na styczeń pojawi się również bingo i kreatywne bujo?
  Pomyślałam, że fajnie by było stworzyć naklejki lub tracker urodzinowy, bardzo ułatwiło by mi to śledzenie urodzin w danym miesiącu (a mam ich naprawdę sporo w pierwszej połowie roku).

  • Bingo na styczeń jest w sklepiku :) Zeszłoroczne, ale cały czas aktualne. Kreatywnebujo pojawi się zapewne jakoś w środę lub czwartek. Śledzenie urodzin to dobry pomysł, ale myślę, że dam radę ogarnąć to dopiero na początku stycznia :(

Napisz komentarz