Jestem niesamowicie szczęśliwa, bo dzisiaj w końcu udało mi się wykorzystać słoneczko! Mam wolny dzień, a za oknem była niesamowita pogoda i ciepło! Bardzo, bardzo ciepło. Aż szkoda było siedzieć w domu. Te z Was, które śledzą mojego instagrama, wiedzą, że udało mi się nawet dzisiaj co nieco posprzątać. Potem była pyszna kawka, a na koniec dnia spacer :) Zabrałam swoją młodszą siostrę, która sprawdziła się w roli fotografa :)
Kocia torebka
Stwierdziłam, że aż żal nie wykorzystać tak wspaniałego słońca i w końcu zrobiłam zdjęcia torebki, którą otrzymałam do „przetestowania” od sklepu sammydress.com. Jest to oczywiście międzynarodowy sklep, w którym kupicie dosłownie wszystko. Do tego za stosunkowo niewielkie pieniądze. Ja mogłam wybrać sobie cokolwiek, ale wiedziałam, że ciężko będzie z doborem rozmiaru, więc zdecydowałam się na torebkę :) Właśnie taką, którą możecie zobaczyć na zdjęciach. 
Kocia torebka
Torebka kosztuje normalnie niecałe $14 i mam ją od stycznia. Ma przeurocze nadruki z kotem i nic złego się z nią jak na razie nie dzieje. Możecie ją zobaczyć na stronie sklepu klikając w ten link. Nie jest może duża, co widzicie na zdjęciach, ale wydaje mi się, że rozmiar jest idealny na sezon wiosna-lato. Do tego, wbrew pozorom jest całkiem pojemna. Poza krótkimi uszami, ma też oczywiście możliwość doczepienia paska na ramię. Dźwigam w nie chwilami całkiem sporo rzeczy, a uszy wytrzymują, więc chyba same rozumiecie, że nie jest to totalne badziewie ;)
Kocia torebka
Cóż mogę więcej o niej napisać? Mi tam się podoba :) W każdym razie zachęcam Was do przejrzenia ofert sklepu, bo myślę, że warto. Paczka leciała do mnie dosłownie pięć dni! Przyszła w nienaruszonym stanie. Przypominam – adres sklepu Sammy Dress. A tutaj adres mojej torebki :)
Kocia torebka

Jak Wam się podoba moja zabawa w szafiarkę? ^^

4 komentarze