Środa w tym tygodniu zamieniła się w piątek i jednoznacznie oznacza początek weekendu. Tym razem nawet długiego weekendu, chociaż nie dla wszystkich oczywiście. Ja w piątek niestety jeszcze pracuję, więc na mazury jedziemy dopiero w piątkowe popołudnie i w niedzielę już wracamy. Ale lepsze to niż nic :) A wszystkim, którzy dzisiaj zaczynają długi odpoczynek, życzę przede wszystkim świetnej pogody! I proponuję pyszną pizzę z tej okazji ;)
Pyszna domowa pizza
Najlepsza pizza jaką udało mi się kiedykolwiek zrobić w domu i przede wszystkim – pierwsza, którą robiłam na cienkim cieście – pochodzi z przepisu z bloga Mamy sposób! No i muszę przyznać, że robi się ją wyjątkowo łatwo, a wychodzi wspaniała.
Przepisu podawać nie będę. Po niego zapraszam Was do wpisu Kasi, która w bardzo prosty sposób wytłumaczyła sposób przygotowania pizzy. Najgorszym momentem jest oczekiwanie na wyrośnięcie ciasta. Zawsze mnie to stresuje – zastanawiam się – wyrośnie czy nie ;)

Pyszna domowa pizza

Lubicie pizze? Jakie macie plany na majówkę? Jutro podrzucę Wam pomysł na aktywny wypoczynek! Mam nadzieję, że jesteście ciekawi.

11 komentarzy

 1. Wygląda pysznie. Ja robię pizzę rzadko, na wyraźną prośbę siostrzeńców, częściej zamawiam :)

  • admin

   U nas też zwykle jest zamawiana, ale jak się okazuje wystarczy włożyć trochę pracy i poświęcić trochę czasu, a efekt jest niesamowity ^^

 2. O mamo, Anita… czy Ty wiesz, co uczyniłaś? ;) Jak Kasia zobaczy ten wpis to oszaleje z radości! Na pewno przekażę! Ale się cieszę, że Ci wyszła ta pizza. Ja i moje dwie lewe ręce jeszcze nie mamy tyle odwagi…

  • admin

   No bez przesady ;) Pizza wyszła genialna, więc jak mogłabym się moim szczęściem nie podzielić z innymi ^^

 3. Robiliśmy sami ze dwa czy trzy razy pizzę na chlebowym cieście :) pycha
  Plany to jutro grill na spocie Astry G, w czwartek idziemy się wystawiać na giełdę, każdy może przynieść co chce z domu i sprzedać. A weekend i poniedziałek jeszcze nie zaplanowane.

  • admin

   Fajne są takie giełdy. Gdzie można na nie trafić? :)