Dzięki ostatniemu wyzwaniu Uli wiesz już o mnie naprawdę sporo. Wiesz, gdzie powstają wszystkie posty na bloga. Poznałaś też kilka moich małych sekretów, tylko nikomu o nich nie mów ;) Mojego hobby na pewno się domyślałaś, ale przynajmniej masz moje potwierdzenie. Dzisiaj natomiast opowiem Ci o moich pięciu ulubionych blogach, na które po prostu musisz zajrzeć!
Moje ulubione miejsca w Sieci
Od razu przechodzę do rzeczy, żeby nie przedłużać. Oto moja „wielka piątka” (kolejność przypadkowa):

 • jest-rudo – to jeden z tych blogów, na których czytam praktycznie każdego posta. Co prawda zawsze jestem opóźniona, ale nie przepuszczam nic. Natalia jest dla Ciebie idealną blogerką, jeżeli chcesz podszkolić swoje umiętności fotografowania, upiększania bloga, a przy okazji pośmiać się i nabrać dystansu. Ja uwielbiam za język, kolory i podejście do świata.
 • Life Manager-ka – kolejny blog, który po prostu uwielbiam! Myślę, że Tobie też przypadnie do gustu. Zwłaszcza, jeżeli lubisz psy. Dla samej Luśki warto tam wracać ;) Żartuję oczywiście, autorka pisze tak lekko i przyjemnie, że idealnie odstresowuje po ciężkim dniu.
 • Bo ma być mrucznie – z niecierpliwością czekam aż Nadine napisze książkę, bo chyba nikt inny w blogsferze nie pisze tak dobrze jak ona. Widać u niej ogromny talent, którym na szczęście chce się dzielić! Ja z tego korzystam nieustannie, bo zaglądam często i Tobie też gorąco polecam. Dla opisów jej ciepłego kątka, wspaniałego kocura i niesamowitych historii. A ostatnio także dla wielkiej akcji rozpieszczania nas samych :)
 • dr Lifestyle – Monika jest moją największą dawką motywacji! Ja – wiecznie odchudzająca się, ona – wiecznie motywująca i kopiąca mnie po tyłku! Idealne połączenie :) Do tego wszystko okraszone odpowiednią dawką humoru i sarkazmu (za który Monikę wprost uwielbiam!). Cóż począć, muszę się Moniką z Tobą podzielić. Idź i korzystaj!
 • Vel Blog – Ewelinę polubiłam za to, że tak optymistycznie podchodzi do życia i świata. Do tego znalazłam osobę, która tak jak ja lubi sobie pograć w gry (a to tak rzadko się zdarza!). Pisze dużo o książkach, jeszcze więcej o rozwoju osobistym, a także o podróżach, kulinariach i wszystkim tym, o czym uwielbiam czytać. Polecam gorąco!

WYZWANIE – 5 dni do lepszego bloga
Czytam oczywiście dużo więcej blogów, ale wymienienie ich zajęło wieki. Może zacznę raz w miesiącu polecać Ci kilka moich ulubionych? :) Póki co zmykam zrobić śniadanie, bo przecież dzień wolny zobowiązuje. Do lenistwa ;)

Podobał Ci się post? Daj kciuka w górę i podziel się nim z innymi! Będę wdzięczna :)

37 komentarzy

 1. A ja nie znam żadnego z tych blogów, więc chętnie na nie zajrzę. :) Mam za to taki sam czytnik. Chciałam napisać, że pokrowiec też mam ten sam, ale teraz nie jestem już taka pewna czy to czerwony pokrowiec, czy też czerwony notes. Więc zamilknę. ;)

 2. A ja nie znam żadnego z tych blogów, więc chętnie na nie zajrzę. :) Mam za to taki sam czytnik. Chciałam napisać, że pokrowiec też mam ten sam, ale teraz nie jestem już taka pewna czy to czerwony pokrowiec, czy też czerwony notes. Więc zamilknę. ;)

 3. Tyle pięknych słów, Anita, zrobiłaś mi weekend. <3 Dziękuję :)

 4. Tyle pięknych słów, Anita, zrobiłaś mi weekend. <3 Dziękuję :)

 5. Na mojej liście też figuruje Jest Rudo :). Lubię również Bo ma być mrucznie :). Pozdrawiam!

 6. Na mojej liście też figuruje Jest Rudo :). Lubię również Bo ma być mrucznie :). Pozdrawiam!

 7. Ostatni blog jest dla mnie całkowicie nowy, przejrzałam go na szybko i bardzo mnie zainteresował. Czeka mnie chyba nieprzespana noc. :)

 8. Ostatni blog jest dla mnie całkowicie nowy, przejrzałam go na szybko i bardzo mnie zainteresował. Czeka mnie chyba nieprzespana noc. :)

 9. na pewno zajrzę na każdy, bo opis rzeczywiście jest bardzo ciekawy :)
  a tylko 5 to rzeczywiście mało :)

 10. na pewno zajrzę na każdy, bo opis rzeczywiście jest bardzo ciekawy :)
  a tylko 5 to rzeczywiście mało :)

 11. Anita, bardzo Ci dziękuję za umieszczenie mnie na swojej liście i tak ciepłe słowa!
  Jest mi niezmiernie miło, szczególnie że znalazłam się w gronie blogów, które sama regularnie czytam :)

  A Disqus pięknie się u Ciebie sprawuje! :)

 12. Anita, bardzo Ci dziękuję za umieszczenie mnie na swojej liście i tak ciepłe słowa!
  Jest mi niezmiernie miło, szczególnie że znalazłam się w gronie blogów, które sama regularnie czytam :)

  A Disqus pięknie się u Ciebie sprawuje! :)

 13. Nie znam tylko tego ostatniego bloga, ale zaraz nadrobię zaległości

 14. Już ktoś dzisiaj wymienił kilka z Twoich propozycji, zatem muszą być faktycznie ciekawe :)

 15. Muszę koniecznie bliżej przyjrzeć się Twoim propozycjom. Niektóre blogi kojarzę z nazwy, ale nie wczytywałam się w nie dokładniej … jeszcze :)
  Pozdrawiam!

  • admin

   Raczej to ja powinnam Tobie podziękować za to, co robisz :)