Wtorek, czyli drugi dzień wyzwanie u Uli i oczywiście drugie zadanie. Tym razem pytanie brzmiało – kto Cię najbardziej inspiruje? – i nie ukrywam, zbiło mnie lekko z tropu. Mam sama ze sobą od dawna spory problem, bo kompletnie nie mam żadnego autorytetu, który mnie inspiruje, napędza do działania i daje cel, do którego chcę dążyć. Nie ma, po prostu nie ma takiej osoby. Dlatego też postanowiłam podejść do tego zadania trochę inaczej. Postanowiłam, że przedstawię Wam pięć blogerów, którzy najbardziej mnie motywują do działania i jednocześnie inspirują. Kolejność oczywiście całkowicie przypadkowa.

Wyzwanie blogowe

Kominek to pierwsza osoba, która przy okazji tego tematu przyszła mi do głowy. Wiem, że wielu z was zapewne go nie lubi, albo wręcz was wkurza. Też mam takie chwile. Jednak czytam go nieprzerwanie od wielu lat, w zasadzie każdego posta. Przeczytałam pierwszą książkę Tomka i powiem szczerze, że już bardzo dawno nic mnie tak bardzo nie zainspirowało. Najważniejsze – nie mogę się już doczekać tych szumnie zapowiadanych przez Tomka zmian. Ciekawa jestem strasznie, jak bardzo namiesza :)

Monika oczywiście musiała pojawić się w tym zestawieniu, ponieważ to ona motywuje mnie zwykle do ruszenia dupska z kanapy. Dzięki niej spróbowałam w ogóle biegania. Teraz zbieram się do zabrania się za zdrowe odżywianie. Boję się niestety, że potrzebuję większego kopa motywacyjnego. Monika to moje fit-guru ;)

Na My Pink Plum trafiłam stosunkowo niedawno, jednak od razu całkowicie przepadłam. U Magdy jest po prostu przepięknie – pastelowo, kobieco, przejrzyście, a jednocześnie bardzo stylowo. Magda ma głowę pełną pomysłów i ciągle tworzy coś wspaniałego, na co mam ochotę ciągle patrzeć. Do tego swoimi grafikami powoli tworzy w mojej głowie plan upiększenia mieszkania.

Alina podobnie jak Magda jest dla mnie wyznacznikiem stylu i piękna w kwestii bloga. Alina to 100-procentowa profesjonalistka, której każde zdanie czyta się z ogromną przyjemnością. Wszystko okraszone jest wspaniałymi zdjęciami pięknych wnętrz. Alina sprawia, że mam ochotę codziennie zmienić moje mieszkanie :D

W tym zacnym gronie nie mogło zabraknąć Natalii, która inspiruje mnie do ciągłego pogłębiania mojej wiedzy w zakresie fotografii i obróbki zdjęć. Jej poradniki i posty z tego zakresu sprawiają, że łapię lustrzankę i lecę do parku robić zdjęcia :) Bardzo lubię to uczucie, kiedy czuję, że w tej chwili mogę zdziałać cuda!

5 dni do lepszego bloga
Ciekawa jestem strasznie jak wy podeszłyście do tego zadania, bo przed publikacją posta nie chciałam nigdzie zaglądać. Teraz lecę nadrabiać :)

28 komentarzy

  1. ja z tych blogów czytam tylko jestrudo – uwielbiam po prostu, porcja świetnych inspiracji :)

  2. ja z tych blogów czytam tylko jestrudo – uwielbiam po prostu, porcja świetnych inspiracji :)

  3. Znałam nieźle z tej piątki jedynie Kominka, ale właśnie mam zamiar nadrobić braki :) Dzięki za inspiracje!

  4. Patrycja Czerwińska

    Z tej piątki czytam jedynie Kominka i Jest rudo, obydwa blogi uwielbiam :D

  5. Patrycja Czerwińska

    Z tej piątki czytam jedynie Kominka i Jest rudo, obydwa blogi uwielbiam :D