Wstałam dzisiaj o 5 rano, wyszłam przed godz. 6 i prawie zamarzłam. Niecałe 3 stopnie to już zbyt niska temperatura jak dla mnie. Najgorsze jest jednak to, że jak będę wracać do domu popołudniu, będzie zapewne stanowczo za ciepło. I co ja zrobię z zimową kurtką? Bez sensu. Mimo tego, zapraszam Was serdecznie na kolejną (już trzecią) niedzielę z linkowym party!
Linkowe party
W każdą niedzielę będę zamieszczać posta właśnie z LINK PARTY. Będziecie mogły dodawać linki do swoich najciekawszych postów z ostatniego tygodnia. Oczywiście nie ograniczajcie się, jeżeli uznacie, że jakiś wpis na blogu, który czytacie też na to zasługuje – dodawajcie go do listy!

Przyznam, że uwielbiam czytać blogi, a jeszcze bardziej lubię znajdować nowe miejsca, ale niestety czasem braknie czasu. A w ten sposób będziemy mogły znaleźć ciekawe treści w jednym miejscu :)
Ale jak to działa?

Dodanie linka banalne. Na dole macie guzik „Add your link”. Klikacie, wklejacie adres swojego posta, dodajecie opis, wybieracie zdjęcie i zatwierdzacie. Gotowe :) Zasada jest jedna. Dodajesz posta i zaglądasz w co najmniej trzy miejsca polecone przez innych :)

Ja zaczynam i zapraszam do zabawy!

28 komentarzy

  1. Dorzuciłam coś od siebie :) W ogóle to chyba zgapię od Ciebie ten pomysł i dodam linkup do swojej cowtorkowej serii postów – to świetny pomysł na ożywienie posta :)

  2. Dorzuciłam coś od siebie :) W ogóle to chyba zgapię od Ciebie ten pomysł i dodam linkup do swojej cowtorkowej serii postów – to świetny pomysł na ożywienie posta :)

  3. Z miłą chęcią się do Ciebie przyłączę, bardzo fajna akcja. Pytanie tylko czy mam coś godnego aby polecić. :)

  4. Świetny pomysł na post i sama chętnie bym u siebie coś takiego wprowadziła :)) Poczekam aż dziewczyny coś powrzucają i zmiłą chęcią do nich zajrzę :) ja dodałam Mikołajki, może ktoś bedzie chciał wziąć udział w zabawie :))

  5. Świetny pomysł na post i sama chętnie bym u siebie coś takiego wprowadziła :)) Poczekam aż dziewczyny coś powrzucają i zmiłą chęcią do nich zajrzę :) ja dodałam Mikołajki, może ktoś bedzie chciał wziąć udział w zabawie :))