Arkusze do wydrukowania
Ostatnimi czasy spełniam się kreatywnie tworząc arkusze do wydrukowania. Zawsze chciałam się za coś takiego wziąć i mam teraz długoterminowy plan działania wraz z rozpiską kolejnych rzeczy, które by mi się przydały, a zarazem takich, które może także wiele z Was wykorzysta. Przyznam, że daje mi to bardzo dużo radości i satysfakcji. 
W ciągu najbliższego miesiąca możecie spodziewać się wielu ciekawych i przydatnych (przed Świętami) arkuszy. Będą pojawiać się raz albo dwa razy w tygodniu :)
Wszystkie moje dotychczasowe arkusze znajdziecie poniżej oraz zawsze aktualnie w zakładce na górze bloga – do wydrukowania.

40 komentarzy

 1. Świetny pomysł z tymi arkuszami, ja cały czas pracuję nad swoimi, takimi aby były jak najlepsze dla moich potrzeb ;)

 2. Świetny pomysł z tymi arkuszami, ja cały czas pracuję nad swoimi, takimi aby były jak najlepsze dla moich potrzeb ;)

 3. Mam teczkę z przegródkami, w której trzymam wszystkie blogowe 'dokumenty". Ale to chyba dobry pomysł na notkę :)

 4. Ja też kiedyś polegałam głównie na notesach, teraz przeniosłam się do teczki z arkuszami :)

 5. Bardzo pomysłowo, już kiedyś je widziałam! No i w końcu myszko-dzieło, to też rękodzieło :))

 6. Te arkusze są świetne. Na blogowe pomysły bardzo mi się przyda, gdyż ostatnio coraz więcej tworzę. Na zimę i Święta jeszcze by się przydała albo checklista, lista zakupów czy coś w tym stylu. :P Nie chcę nic narzucać, tak tylko sobie myślę i kombinuję.

 7. Te arkusze są świetne. Na blogowe pomysły bardzo mi się przyda, gdyż ostatnio coraz więcej tworzę. Na zimę i Święta jeszcze by się przydała albo checklista, lista zakupów czy coś w tym stylu. :P Nie chcę nic narzucać, tak tylko sobie myślę i kombinuję.

 8. oxinspirationxo blogspot.com

  Super sprawa, dziś właśnie zbiegiem okoliczności, stworzyłam swoją listę rzeczy do zrobienia w Listopadzie. Będę na Twój blog wracać, uwielbiam takie szablony.

 9. oxinspirationxo blogspot.com

  Super sprawa, dziś właśnie zbiegiem okoliczności, stworzyłam swoją listę rzeczy do zrobienia w Listopadzie. Będę na Twój blog wracać, uwielbiam takie szablony.

 10. Drukuję sobie regularnie Twój planer postów i zauważyłam, że to naprawdę bardzo pomaga! Wydrukuję jeszcze arkusz na blogowe pomysły, ale czekam na dostawę nowego tuszu do drukarki, bo się dziad skończył akurat ;)

 11. Drukuję sobie regularnie Twój planer postów i zauważyłam, że to naprawdę bardzo pomaga! Wydrukuję jeszcze arkusz na blogowe pomysły, ale czekam na dostawę nowego tuszu do drukarki, bo się dziad skończył akurat ;)

 12. megidaPL

  Bardzo fajny pomysł, ja dopiero zaczynam blogować. Co robisz z tymi karteczkami, wpinasz je gdzieś?

 13. megidaPL

  Bardzo fajny pomysł, ja dopiero zaczynam blogować. Co robisz z tymi karteczkami, wpinasz je gdzieś?

 14. Planery przemyślane, ale póki co nie mam w sobie tyle uporządkowania by tak planować bloga:)

 15. Planery przemyślane, ale póki co nie mam w sobie tyle uporządkowania by tak planować bloga:)

 16. Myślałam o czymś takim ostatnio! Dzięki wielkie, na pewno się przydadzą :)

 17. Myślałam o czymś takim ostatnio! Dzięki wielkie, na pewno się przydadzą :)

 18. Ciekawe i pożyteczne :) Ja osobiście używam raczej miliona notesów, ale na pewno takie kartki wielu osobom pomogą się zorganizować :) Super, że je robisz i się dzielisz!

 19. Ciekawe i pożyteczne :) Ja osobiście używam raczej miliona notesów, ale na pewno takie kartki wielu osobom pomogą się zorganizować :) Super, że je robisz i się dzielisz!