KLIKNIJ I ŚCIĄGNIJ
Rosnące statystyki bloga to dla mnie największa nagroda za godziny poświęcone właśnie na tosiakowie. Niestety nie rosną tak szybko jak bym chciała, ale oznacza to jedynie, że powinnam się bardziej starać, bo najwyraźniej nie jest jeszcze wystarczająco dobrze. W każdym razie – lubię mieć porządek w papierach, więc wymędrkowałam sobie sposób na ogarnięcie wszystkich ważnych dla tosiakowa liczb w jednym miejscu.

Jak korzystać?

Na szarej belce na górze wpisujemy rok, za który będziemy wypełniać statystyki. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zacząć już teraz! Tabelka jest podzielona na 12 miesięcy i 9 miejsc, z których statystyki mnie interesują + jedno dodatkowe miejsce do uzupełnienia wedle uznania. Poszczególnych kolumn chyba nie trzeba tłumaczyć?
Ja wypełniam komórki za poprzedni miesiąc pierwszego dnia kolejnego miesiąca.

Pobierajcie!

Arkusz udostępniam Wam za darmo w wersji JPG i PDF. Obie są w świetnej jakości i gotowe do wydruku. Mam nadzieję, że komuś się przydadzą tak jak mi?
Dajcie mi koniecznie znać czy arkusz Wam się podoba i czy się Wam w ogóle przyda? A może jest coś, co można by w nim zmienić, żeby był bardziej funkcjonalny? Czekam na Wasze propozycje :) Gdyby komuś bardzo zależało na jakiejś innej wersji kolorystycznej, to dajcie znać – mogę dołożyć jakiś kolor.

Będę bardzo wdzięczna za każdy lajk i udostępnienie :)


7 komentarzy

  1. Myslalam ze chodzi o odslony i uu i myślę sobie – po co to komu jak jest ga:-) teraz rozumiem :-) a straty rosną bo blog świetny :-)

  2. Myslalam ze chodzi o odslony i uu i myślę sobie – po co to komu jak jest ga:-) teraz rozumiem :-) a straty rosną bo blog świetny :-)