Uwielbiam jesienną atmosferę – kolorowe liście (których już niestety w zasadzie nie ma), szarość za oknem i deszcz. Jesień nastraja mnie bardzo nostalgicznie i zmusza do rozmyślań. Jednocześnie sprawia, że jestem bardziej wyciszona i spokojna. Jak tu jej nie kochać?
Jesienne dekoracje

Pamiętacie moją jesienną czeklistę? Ja pamiętam i staram się na bieżąco wykreślać z niej poszczególne podpunkty. Jednym z nich było udekorowanie mieszkania na jesień i właśnie o tym dzisiaj dla Was piszę.

Mam mocno utrudnione zadanie, ponieważ koty skutecznie niszczą wszystkie piękne drobiazgi w domu. Uwielbiają przesuwanie, podgryzanie, drapanie i „zabawę” wszystkim, co ma mi upiększać mieszkanie. Z tego powodu tej jesieni stanęło na dosłownie kilku drobiazgach. Postawiłam na klimatyczne świeczki w otoczeniu jesiennej girlandy, bukiet (który niestety już skończył swój żywot) z kapusty oraz (przede wszystkim) mroczną halloweenową dynię :)
Jesienne dekoracje

Jesienne dekoracje

Jesienne dekoracje

A Wy macie już jakieś jesienne dekoracje? A może to już czas na świąteczne dodatki? :D6 komentarzy

  1. Ja jakoś nie wiem, nie lubię takich stojących/leżących pierdół ;) Zazwyczaj zmieniam poduszki na kanapie i palę dużo świec ;)

  2. Ja jakoś nie wiem, nie lubię takich stojących/leżących pierdół ;) Zazwyczaj zmieniam poduszki na kanapie i palę dużo świec ;)

  3. Jesień to czas palenia większej ilości świec zapachowych, więc uzupełniłam ich zapasy :) Świąteczne dodatki tak naprawdę wyciągam dopiero w Grudniu :)

  4. Jesień to czas palenia większej ilości świec zapachowych, więc uzupełniłam ich zapasy :) Świąteczne dodatki tak naprawdę wyciągam dopiero w Grudniu :)