Ciało + Solutions

Podobno lada dzień znowu ma się zrobić zimno, a co za tym idzie – przyda się krem do twarzy, który skutecznie będzie chronił przed podmuchami mroźnego powietrza. Z własnego doświadczenia wiem, że najlepsze w takiej sytuacji są tłuste i bardzo treściwe kremy, które świetnie radzą sobie w zimowe dni (odkryłam Amerykę, nie?). Nie dla mnie jednak „zwykła” okrągła Nivea. O nie. Ja wiecznie szukam czegoś nowego, lepszego. W ten sposób trafiłam na Ciało + solutions, czyli krem przeznaczony do codziennej i regularnej pielęgnacji wrażliwej, zaczerwienionej, przesuszonej skóry twarzy i ciała, ze skłonnością do atopowego zapalenia skóry (AZS).

Ja na szczęście nie borykam się z tego rodzaju problemami. Ostatnimi czasy mam wręcz raczej normalną cerę, ale zauważam, że zdarza mi się być lekko naciągniętą i znajduję czasami suche skórki. A tak być stanowczo nie powinno. Nie ukrywam, że miałam pokładałam w tym kremie ogromne nadzieje. I (o dziwo!) nie zawiódł mnie.

Ale może coś o kremie?

Tubka (jak widzicie) jest bardzo niepozorna. Białe opakowanie nie sprawia wrażenia luksusowego. I to jest mylące, bo w środku tkwi skarb, czyli biały, praktycznie bezzapachowy i dosyć gęsty produkt, który bardzo dobrze się wklepuje i jeszcze lepiej się wchłania. Po prostu w ekspresowym tempie.
Rzadko się zdarza, że zauważam (tak naprawdę) nawilżanie, a w tym przypadku jest to widoczne gołym okiem. Cera po nim jest niesamowicie miękka i po prostu nawodniona. Może to też zasługa tego, że zaczęłam go wklepywać a nie wcierać. Może to w tym tkwi sekret?
W każdym razie – z czystym sumieniem polecam ten produkt, bo u mnie sprawdził się perfekcyjnie. Oczywiście, nie ma mowy o żadnym uczuleniu czy podrażnieniu. Krem po prostu świetnie chroni i świetnie spisuje się w zimowych warunkach!

Bonusowo!

Apteka internetowa – i-apteka.pl, w której dostaniecie ten krem ma dla Was małą niespodziankę. Mianowicie kod uprawniający do 7% zniżki na wielokrotne zakupy. Kupon jest ważny do września 2015 roku.

KOD – 20140918-453284

Ciało + Solutions

Ciało + Solutions

Miałyście już go może? Jak Wasze wrażenia?6 komentarzy

  1. Aleksandra z urlopnaetacie.pl

    A ja w tym roku postawiłam na flos-lek. Zobaczymy jak się sprawdzi ;)

  2. Nie znam tego produktu, ale ciesze się, że jesteś z niego zadowolona :) Lubię kosmetyki dla skóry wrażliwej.

  3. Nie znam tego produktu, ale ciesze się, że jesteś z niego zadowolona :) Lubię kosmetyki dla skóry wrażliwej.