Ostatnie dni przyniosły mi bardzo dużo radości – udało mi się skończyć pisać magisterkę i teraz tylko pozostaje się obronić i zamknąć ten etap życia. Dzięki temu, że najcięższy kamień spadł mi w końcu z serca mogłam wziąć się za wymyślone wcześniej plany blogowe. Z tego też powodu mogłaś zauważyć pewne zmiany. Mam nadzieję, że na lepsze. Niedzielne posty będą cotygodniowym podsumowaniem ostatnich siedmiu dni. Zaczynamy!

Na początek – moja lista zakupów na najbliższy tydzień. Może Wam też coś wpadnie w oko? :)
BIEDRONKA:

LIDL:

Chciałabym także polecić Ci gorąco moje dwa teksty z tego tygodnia. Może ich nie widziałaś?


Mam też dla Ciebie garść ciekawych linków na niedzielny odpoczynek ;)
Jeżeli na Twoim blogu pojawił się w ostatnim tygodniu jakiś ciekawy wpis, dodaj go poniżej do linkowego party :) Bardzo chętnie go zobaczę. Wystarczy wcisnąć niebieski guzik.

10 komentarzy

  1. Spóźniłam się! Guzik już zniknął. A w jakie dni organizujesz linkowe party? Daj znać to chętnie wpadnę następnym razem. Ja od niedawna tez organizuje Linkowe Party u Lifestylerki w każdy czwartek, także jeśli byś miała ochotę, to serdecznie Cię zapraszam. Linki można wstawiać przez kilka dni. Będzie mi miło jak wpadniesz:).

  2. Spóźniłam się! Guzik już zniknął. A w jakie dni organizujesz linkowe party? Daj znać to chętnie wpadnę następnym razem. Ja od niedawna tez organizuje Linkowe Party u Lifestylerki w każdy czwartek, także jeśli byś miała ochotę, to serdecznie Cię zapraszam. Linki można wstawiać przez kilka dni. Będzie mi miło jak wpadniesz:).

  3. TheUnlike

    Fajne, podsumowanie, przydatne :) I lubię wypisywanie rzeczy z biedronki etc., dzięki temu wiem co dzieje się w sklepach, bo nigdy nie chce mi się przeglądać gazetek :D

  4. Fajne, podsumowanie, przydatne :) I lubię wypisywanie rzeczy z biedronki etc., dzięki temu wiem co dzieje się w sklepach, bo nigdy nie chce mi się przeglądać gazetek :D

  5. ja jutro lecę po drapak, transporter i inne rzeczy dla mej królewny: ) I chyba sobie jutro zrobie te Burgery <3

  6. ja jutro lecę po drapak, transporter i inne rzeczy dla mej królewny: ) I chyba sobie jutro zrobie te Burgery <3

  7. Te podłogi są nieziemskie! Chyba bałabym się po nich chodzić :>

  8. Te podłogi są nieziemskie! Chyba bałabym się po nich chodzić :>