plakat do wydruku, plakat do druku, jesienny plakat, jesienny cytat, darmowy plakat
Plakat możesz pobrać za darmo!
Do naszego mieszkania wprowadziliśmy się już prawie dwa lata temu, a ja nadal nie zebrałam się w sobie, żeby powiesić ramki ze zdjęciami i plakatami. A siedzi mi to ciągle w tyle głowy, bo marzy mi się galeria na łóżkiem w sypialni i kilka ramek z plakatami w przedpokoju. Do tej pory udało mi się tylko zmotywować P. do zawieszenia niezwykłego plakatu z nakrapianym kotem (jest cudny!). A to ciągle brakuje czasu, a to nie mam pomysłu na ustawienie tego wszystkiego. Najbardziej jednak brakuje mi drukarki z kolorowym tuszem. Konieczność latania do punktu ksero jest co najmniej irytująca…
Z tego powodu postanowiłam zrobić sobie plakaty, które będą dla mnie idealne i może zmotywują mnie do dekoracyjnego działania. Tym samym rozpoczynam nowy dział na blogu, w którym będziecie mogły znaleźć różnego rodzaju plakaty do wydrukowania i powieszenia na ścianie. Plakaty będą przygotowane w wysokiej rozdzielczości i przystosowane do wydruku w A4.

Plakat do pobrania i wydruku

Zastanawiacie się dlaczego taki cytat? Najprostsze rozwiązania są najlepsze. Wszędzie w internecie można znaleźć plakaty z angielskimi napisami, polskich jest jak na lekarstwo. Czas to zmienić!
Mam nadzieję, że pomysł Wam się podoba. Dajcie znać, co sądzicie.

9 komentarzy

  1. Śliczny. Zabieram plakat do własnego mieszkanka a na blogu w nowym poście linkuję Twój wpis – niech moi czytelnicy do Ciebie trafią :) Cieszę się, że tekst jest w naszym języku ojczystym :)

  2. Mag Juk

    Drukuję! Idealnie wpasuje się w klimat „liskowych” urodzin mojego roczniaka. Dzięki! :*

  3. Super pomysł :) Ja na ścianie powiesiłam kliszę z tomografii komputerowej swojego mózgu a pod spód włożyłam kolorowe kartki. Andy Warhol by się nie powstydził takiego dzieła ;)