Plakat możesz pobrać za darmo!

ZOBACZ POPRZEDNI JESIENNY PLAKAT DO POBRANIA

Mam dla Was dzisiaj coś specjalnego! W zasadzie nie dla Was, ale dla Waszych mieszkań i domów. Specjalnie na okres jesienny, który dopadł nas w tym roku z zaskoczenia i spowodował, że trzęsiemy się z zimna… Ja mam jednak jedno bardzo wyraziste skojarzenie z jesienią. W kawiarniach zaczynają się pojawiać pyszne Pumpkin Spice Latte! Uwielbiam tę kawę prawie tak samo jak tą żurawinową z zimowej kolekcji Starbucks.

Żeby nie było, po pyszną dyniową kawę nie trzeba iść do kawiarni i wydawać na nią majątek. Jakiś czas temu znalazłam dwa fajne przepisy na blogach: Lusterka i Madame Edith. Zajrzyjcie i wypróbujcie :) A w przygotowaniu kawy mogą Wam pomóc produkty z włoskiego tygodnia w Lidlu.

Tymczasem mam dla Was propozycję – spróbujcie dzięki mojemu plakatowi wprowadzić do swojego domu nastój pysznej dyniowej latte! Plakat jest przygotowany do wydruku w formacie A4. Gdybyście potrzebowały innego formatu – dajcie znać w komentarzach. Myślę, że będę mogła Wam pomóc.

Plakat do pobrania i wydruku

Grafikę udostępniam jedynie w celach niekomercyjnych – do wydruku. Wykorzystywanie jej w inny sposób jest zabronione. W razie potrzeby takiego wykorzystania proszę o bezpośredni kontakt.
Jak Wam się podoba taki plakat? :) Może macie jakieś propozycje na kolejne?

5 komentarzy

  1. Wdowa Po Stalinie

    ja bym chciała, żeby mi się taka kawa zmaterializowała na biurku :D a plakat super :)