Nadchodzi, jest już coraz bliżej, trochę przeraża, ale generalnie wywołuje uśmiech na twarzy. Sprawia, że myślę bardzo intensywnie i nieustannie przeszukuję internet w poszukiwaniu inspiracji. Też tak przeżywacie ten moment, kiedy już wiecie, że musicie w końcu znaleźć… prezenty? Przez bardzo długi czas poszukiwanie prezentów kojarzyło mi się z jednym wielkim chaosem. Do czasu. Bo w tym roku stworzyłam sobie arkusz, który uporządkował mi wszystko w głowie. Jeżeli jeszcze go nie widziałyście, polecam gorąco – planner prezentów świątecznych.

Tymczasem zabrałam się za przegląd gazetek w poszukiwaniu inspiracji. Może Wam też to pomoże?

Idziemy do Lidla

W Lidlu znalazłam ogromną liczbę pomysłów na prezenty dla najmłodszych. Przede wszystkim jednak zakochałam się w uroczych ozdobach świątecznych. Znalazłam bieżniki (w dwóch kolorach, za 29,99zł) i wstążki do pakowania prezentów (przepiękne! za 7,99zł). P! Może zaopatrzymy się w ogrzewacz do stóp (musicie to zobaczyć!)? Zastanawia, się jeszcze nad kaktusem bożonarodzeniowym, tylko nie wiem, jak zareagują na niego koty…
Poza takimi cudami – na Mikołajki można kupić coś z fajnej (i nie drogiej) oferty słodyczy. U! Są nawet syropy do kawy! A planujecie zdobyć tegoroczną książkę z przepisami Lidla?

A potem do Biedronki

Przyznam się szczerze, że niektóre z prezentowych propozycji dla dzieci nawet mi przypadły do gustu. Wcale bym się za nie nie obraziła. Klocki lego, rzutki, jenga albo puzzle 3D! Lubię to. A dla dużych dzieci też się coś znajdzie, nie martwcie się. PS4? Zestaw dla gracza, telewizor? Nawet tablet graficzny (marzy mi się…) i kamera GoPro.
Biedronka nie zawodzi także w kwestii ozdób świątecznych. Świecznik z motywem roślinnym kupiłam w zeszłym roku i z czystym sumieniem mogę go Wam polecić. W tym roku zapoluję jeszcze na latarenki do świeczek. Może uda mi się też upolować kule ledowe! Nie powinnam Wam o nich mówić, bo zdążycie je wykupić!

Gwiezdne Wojny?

Na koniec jeszcze coś dla fanów Star Wars! Jeżeli macie gdzieś w pobliżu Kaufland, nie zapomnijcie sprawdzić ich tematycznej oferty. 
Znalazłyście coś ciekawego? A może widziałyście w innych sklepach jakieś piękne świąteczne ozdoby? Zawsze chętnie coś sobie odnotuję do sprawdzenia.

2 komentarze

  1. Kule w Biedronce?! O jak dobrze, że trafiłam na Twój wpis, bo znowu bym je przegapiła, a tak to może mam jakąś szansę na zakup :)