Nie wiem kiedy, nie wiem gdzie, nie wiem jak to się stało. Tak szybko, tak niespodziewanie. Minął już październik, rozpoczął listopad. I tak sobie pomyślałam, że czas na nową tradycję. Na początku miesiąca będę Was raczyć najciekawszymi (moim zdaniem oczywiście) linkami, na które trafiłam.

DOMOWE

Przede wszystkim dzięki Ani poznałam 12 nowych zastosowań soli. Wiedziałyście, że usuwa osad z kawy i herbaty? Ja nie… W temacie domowych porządków może Wam się przydać także post Agnieszki o tym, jak pozbyć się moli spożywczych. Trafiła w dziesiątkę bo mam z tym problem od kilku tygodni (a może nawet miesięcy…). U Magdy znajdziecie natomiast inspiracje na salon w odcieniach beżu. Totalnie trafiają w moją estetykę! A dodatkowo idealnie pasują do nich kocie plakaty przygotowane przez Karolinę. Jestem kociarą, plakaty na pewno trafią na moją ścianę. Karolina, dziękuję!

BLOGOWANIE

W październiku dowiedziałam się też wiele o blogowaniu. Kurcze, dzięki blogerom można się naprawdę bardzo nauczyć! Patrycja przygotowała zestawienie czterech aplikacji, dzięki którym można sobie dorobić na blogowaniu. U Uli natomiast – jak zawsze – duża dawka profesjonalnych porad. Tym razem najbardziej polecam 10 działań, dzięki którym zaczniesz być postrzegany jako profesjonalny bloger. Natomiast Ewelina radzi, jak skutecznie pisać maile. To może przydać się każdemu, kto myśli o uruchomieniu newslettera. Na przykład mi ;)

LIFESTYLE

W takim zestawieniu nie może też zabraknąć tekstów po prostu ciekawych! Na początek ponownie Patrycja i jej naprawdę niepowtarzalny tekst o mieszkaniu na wysokości. Ja jestem nim zauroczona. Niestety obecnie mieszkam najwyżej w życiu, czyli na 4. piętrze. A po przeczytaniu tekstu Patrycji mam ogromną ochotę przenieść się wyżej!

Jako że zaczął się już listopad, a do końca roku zostało już naprawdę niewiele czasu, tekst Eweliny sprawia, że uśmiecham się od ucha do ucha i mam ogromną ochotę na działanie! Dlaczego? Bo mam długą listę rzeczy, których mogę spróbować się nauczyć. Mam już kilku faworytów i Was też zachęcam do nauki.

No i na koniec bardzo ważny tekst Agnieszki, który powinniście przeczytać, jeżeli Wasi znajomi (albo Wy!) nie rozumieją, dlaczego niektórzy mogą tak po prostu nie mieć ochoty na alkohol.

A u mnie mogliście przegapić:

*** Komedie romantyczne na długie jesienne wieczory.
*** Jesienny plakat do pobrania za darmo.
*** Kawowo-dyniowy plakat do pobrania.
*** Moje ulubione blogi, czyli gorąca dwunastka!
*** Spooky Halloween, czyli kolejne plakaty.
*** Biało-czarne straszne plakaty.
*** Disneyland – porady praktyczne i Discoveryland.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = „//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script’, 'facebook-jssdk’));

To zarazem takie straszne i takie prawdziwe! ^^ Powiedzcie, że nie jestem jedyna!#tosiacytuje #motywacja
Posted by tosiakowo.pl on 30 październik 2015

Jeżeli przegapiłam u Ciebie jakiś fajny tekst, wklej koniecznie link w komentarzu!

Comments are closed.