Jutro Walentynki, ale zapewne nie trzeba o tym nikomu przypominać. Gdyby jednak była taka konieczność i nie mielibyście jeszcze prezentu dla drugiej połówki, nadal jest szansa na zakup miłego drobiazgu. Przegląd gazetek promocyjnych w tym tygodniu jest zdominowany właśnie przez serduszkowe produkty! Nie macie nadal pomysłu na prezent na walentynki?

prezent na walentynki

Biedronka

W biedronkowej gazetce znalazłam całkiem fajne poduszki w kształcie serc, walentynkowe pluszaki, przeuroczą pościel i kocyki. Te ostatnie polecam szczególnie, bo mam dwa i są naprawdę bardzo w porządku. Miłe i ciepłe.

Znajdzie się też coś idealnego dla fanów bardziej praktycznych prezentów. Jest spory wybór piżam zarówno dla pań jak i dla panów. Nie mogło też zabraknąć okolicznościowych bokserek w słodkie wzory. Myślę, że wielu panów może spodobać się też zestaw ładowarek lub wideorejestrator samochodowy. Ja na przykład bardzo bym się ucieszyła z power banka w różowym odcieniu.

Jest też coś dla książkoholików! Biedronka ma sporą ofertę literatury filmowej i książek antystresowych (fani kolorowanek, łączmy się).

Jeżeli Wasza druga połówka lubi dbać o formę, to sprawa jest jeszcze łatwiejsza. Ciekawym rozwiązaniem będą zapewne ubrania do ćwiczeń lub akcesoria do fitnessu (piłka do ćwiczeń, skakanka, taśma, ściskacze do rąk i wiele innych). Dla gadżeciarzy – opaska inteligenta na rękę.

Lidl

A po Walentynkach możecie delektować się pyszną kuchnią francuską. Lidl przede wszystkim kusi bardzo bogatą ofertą serów, z których Francja przecież słynie. Mnie bardziej zainteresowało jednak wszelkiego rodzaju salami – z orzechami czy mięsem z kaczki. O! Są też makaroniki!

Znalazłyście coś ciekawego? A może coś przegapiłam?

1 komentarz

Napisz komentarz