1 września to taki wyjątkowy dzień, kiedy każdy mówi sobie, że tym razem będzie lepiej. W tym roku nie będzie się spóźniał, będzie odrabiał lekcje w piątek wieczorem, żeby mieć cały wolny weekend i na bieżąco będzie przerabiał materiał, żeby przed sprawdzianem nie musieć siedzieć po nocach. To także moment, w którym maturzyści obiecują sobie, że to już od września będzie bardzo intensywny rok, pełen przygotować i pilnej pracy. Co z tego zwykle wychodzi? Sami wiecie. Mam jednak nadzieję, że plan lekcji do wydrukowania w trzech wariantach, które przygotowałam, chociaż trochę umilą Wam ten zaczynający się dzisiaj rok szkolny.

Plan lekcji do wydrukowania

Plany są w trzech różnych stylach. Dzięki temu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Pierwszy projekt jest typowo jesienny, bo przecież do tej najpiękniejszej pory roku zostało nam już naprawdę niewiele dni. To jest też początek wielu projektów, które znajdziecie u mnie w najbliższym czasie!

Drugi to propozycja dla płci pięknej (tak zakładam), czyli ostatnie tchnienie wiosny i lata, żeby zostało jak najdłużej w naszej pamięci. Jest słodko i dziewczęco. Korciło mnie, żeby dodać jednorożca!

Ostatni plan lekcji jest na tyle uniwersalny, że zapewne sprawdzi się też w pokoju prawdziwego mężczyzny. A ryby nastrajają pozytywnie i przypominają, że do wakacji już tylko 10 miesięcy!

Pobierz sobie plan lekcji do wydrukowania

PLAN LEKCJI KWIECISTY


PLAN LEKCJI Z RYBKAMI


PLAN LEKCJI JESIENNY


Plakaty możecie pobierać, drukować i korzystać z nich całkowicie za darmo. Są przygotowane w wysokiej jakości do wydruku. I – oczywiście – przeznaczone są tylko i wyłącznie do własnego użytku. Nie możecie ich sprzedawać.

I na koniec prośba – jeżeli chcielibyście udostępnić plany lekcji dalej, linkujcie proszę do tego posta, a nie bezpośrednio do plików. Jeżeli macie jakieś pytania i prośby o kolejne materiały do wydrukowania, piszcie.

Mam nadzieję, że plany przypadną Wam do gustu i będziecie z nich z radością korzystać. Jeżeli tak, to śmiało tagujcie mnie na zdjęciach w społecznościówkach – Facebooku czy Instagramie.

komentarzy 7

  1. Karina Godlewska-Sobótka Odpowiedz

    Świetne! Wydrukuję dla moich dzieciaków w nagrodę za piękną pracę na zajęciach.

Napisz komentarz