1 września nieodłącznie kojarzy się z jesienią. Dla mnie to też ważny dzień, bo równo 13 lat temu poznałam mojego męża. Jednak wrześniowa edycja wyzwania będzie grzybowa. Dlaczego? Otóż widziałam już pierwsze koszyczki wypełnione po brzegi tymi leśnymi skarbami. Zapraszamy na #kreatywnebujo na wrzesień.

#kreatywnebujo na wrzesień

Wrześniowa edycja wyzwania jest już bardzo jesienna. Hasła są związane już z nową porą roku, ale znalazło się też miejsce na podsumowania i plany. Mamy nadzieję, że uda nam się Was lepiej poznać i pokażecie, co oglądać, czego słuchacie, jakie książki towarzyszą długim, ciemnym wieczorom oraz wspólnie zasmakujemy wrześniowych potraw. 

Hasła nadają się do rysowania, pisania, a niektóre będą wymagały przygotowania kolekcji. Co za tym idzie – dla każdego coś dobrego!

#kreatywnebujo na wrzesień

#kreatywnebujo na wrzesień

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i nasze oficjalne konto @bulletjournalpolska na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTubeblogu Kobiety z Pasją i jej kanale na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

Wklej tematy do swojego bujo

Przygotowałam dla Was wklejkę do bullet journali z tematami wyzwania. Dostępna jest dla wszystkich, a możecie ją pobrać klikając w poniższy guzik. Jeżeli potrzebujecie dopasować ją do swojego notesu, wystarczy podczas drukowania ustawić odpowiednie zmniejszenie wydruku. Ale to już trzeba robić metodą prób i błędów.


Ach! Przy okazji chcę Wam jeszcze przypomnieć, że na kanale na YouTube pojawił się już film z moimi pierwszymi wrześniowymi stronami.


Koniecznie dajcie znać, czy taka forma wyzwania odpowiada Wam najbardziej. Jeżeli macie jakieś pomysły na zmiany, nie wahajcie się pisać w komentarzach!

Napisz komentarz