Dwa ostatnie tygodnie spędziłam na urlopie w Bieszczadach. No, prawie w Bieszczadach, bo w Polańczyku. Niemniej przez cały ten czas porządnie odpoczywałam i ładowałam akumulatory. Miałam też czas, żeby popatrzeć na gwiazdy, stąd też pomysł na taki motyw wrześniowych wklejek. Mam dla Was wrześniowy pakiet startowy, czyli wklejki do bullet journal.

Muszę Wam powiedzieć, że naprawdę bardzo porządnie odpoczęłam. Mam też sporo pomysłów dotyczących Tosiakowa w najbliższych miesiącach. Ba! Te plany sięgają nawet bardziej odległej przyszłości. Jedne czego mi teraz potrzeba to samozaparcie i podtrzymanie motywacji nawet wtedy, kiedy wrócę już do pracy. Sami wiecie, jak to jest.

ZOBACZ: Wszystkie materiały do wydrukowania z bloga!

Podczas naszego wyjazdu wybraliśmy się między innymi na oglądanie gwiazd. Widzieliśmy nawet bardzo wyraźnie Drogę Mleczną. To było coś naprawdę niesamowitego! Stąd też pomysł na monochromatyczny, gwiezdny motyw września. Pomarańcze i czerwienie zostawię na październik. Będą świetnie współgrały z Halloween.

Wrześniowy pakiet startowy bullet journal

Wrześniowy pakiet startowy bullet journal

Na wrzesień przygotowałam cztery standardowe wklejki. Myślę, że powinny spodobać się minimalistom. Pierwsza to oczywiście strona powitalna miesiąca. Zaraz za nią jest kalendarz, który wykorzystuję do planowania działań tosiakowych na moich mediach. Trzecia to planner, a ostatnia to tracker nastroju, który tym razem wyszedł kosmicznie.

Uwaga!

  • Pliki zapisane są w formacie PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plików.

Mam nadzieję, że takie mniej „festyniarskie” wklejki również przypadną Wam do gustu. Mam też ogromną prośbę – jeżeli korzystacie z moich materiałów do druku i wrzucacie ich zdjęcia na Instagrama lub Insta Stories, oznaczcie mnie koniecznie, żebym mogła je zobaczyć i udostępnić.

1 komentarz

  1. Dziękuje za plany lekcji. Fajnie, że ktoś plastycznie niegramotny jak ja, może skorzystać z Twojego talentu.

Napisz komentarz