Myślałam, że mam jeszcze kupę czasu. Powtarzałam sobie – zdążysz, przecież do końca miesiąca jest jeszcze tyle dni. A później okazało się, że jest już 28 listopada, a ja pracuję tak, że żeby zrobić wklejki i grafiki wyzwaniowe, musiałabym siedzieć po nocach i nie spać. Dlatego bardzo przepraszam Was kolejny raz za opóźnienie i obiecuję, że styczniowe wklejki pojawią się zaraz po świętach. A tymczasem mam dla Was grudniowy pakiet startowy bullet journal.

Grudniowy pakiet startowy bullet journal

Grudzień to miesiąc w stu procentach związany ze świętami. I nawet jeżeli nie do końca będę mogła poczuć sam smak świąt, to zamierzam najbliższe tygodnie wycisnąć jak cytrynki i czerpać z nich tyle świątecznej radości, ile się da.

W tym celu postanowiłam też zacząć prowadzić grudniownik, który mam nadzieję pokazywać Wam na bieżąco. Tutaj może w formie tygodniowych wpisów, a bardziej na bieżąco w zaciszu relacji na Instagramie.


ZOBACZ: Wszystkie materiały do wydrukowania z bloga!

Grudniowy pakiet startowy bullet journal

Grudniowy pakiet startowy bullet journal

Na grudzień przygotowałam cztery standardowe wklejki. Myślę, że powinny spodobać się fanom świąt. Pierwsza to oczywiście strona powitalna miesiąca. Zaraz za nią jest kalendarz, który wykorzystuję do planowania działań tosiakowych na moich mediach. Trzecia to planner, a ostatnią jest tracker nastroju.

Grudniowy pakiet startowy bullet journal
Grudniowy pakiet startowy bullet journal

Uwaga!

  • Pliki zapisane są w formacie PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plików.

Mam nadzieję, że takie świąteczne wklejki przypadną Wam do gustu. Mam też ogromną prośbę – jeżeli korzystacie z moich materiałów do druku i wrzucacie ich zdjęcia na Instagrama lub Insta Stories, oznaczcie mnie koniecznie, żebym mogła je zobaczyć i udostępnić.

komentarzy 5

  1. Hey, dopiero odjryłam bloga i jest przecudowny! Powiedz mi skad masz ten piękny wieniec, drukarka, naklejka czy sama rysujesz? Te planery są cudowne wszystkie, które tworzysz i nam udostępniasz <3

  2. Pingback: Moje pierwsze kroki z Bullet Journal | Dream World Project

  3. Uwielbiam twoje kalendarze i bardzo za nie dziękuję. A dałoby radę, aby ukazywały się one na blogu około 25 dnia poprzedniego miesiąca?

  4. CZy tylko ja mam problem z wydrukowaniem kalendarza. Tak jak by plik był za duży i drukarka go nie przyjmuje. W zeszłym miesiącu było to samo. :(

Napisz komentarz