Pierwszy dzień nowego miesiąca zobowiązuje mnie do pokazania Wam nowych haseł wyzwania #kreatywnebujo na listopad. Za nami złota jesień, przed nami bardzo długie wieczory, podczas których oczy samego zamykają się do snu. Uratować może nas tylko kawa i naprawdę dobra książka, prawda?

#kreatywnebujo na listopad

Listopadowa edycja nadal utrzymana jest w jesiennych klimatach, ale odnosi się bezpośrednio do kawy. Hasła związane są z jesienią, spacerami, spędzaniem czasu w domu, a także z bullet journalingiem. Dla każdego jest coś dobrego – czyli trochę rysowania, trochę pisania. Do niektórych odpowiedzi przyda się nowa kolekcja w bujo. 

Pewnie nie wiecie, ale u mnie listopad wiąże się z przenosinami do nowego notesu, co pewnie w najbliższych dniach Wam pokażę w osobnym poście.

#kreatywnebujo na listopad

#kreatywnebujo na listopad

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i nasze oficjalne konto @bulletjournalpolska na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTubeblogu Kobiety z Pasją i jej kanale na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

Wklej tematy do swojego bujo

Przygotowałam dla Was wklejkę do bullet journali z tematami wyzwania. Dostępna jest dla wszystkich, a możecie ją pobrać klikając w poniższy guzik. Jeżeli potrzebujecie dopasować ją do swojego notesu, wystarczy podczas drukowania ustawić odpowiednie zmniejszenie wydruku. Ale to już trzeba robić metodą prób i błędów.

Dajcie znać, czy bawicie się z nami!

Napisz komentarz