Październik minął mi na chorowaniu i urlopowaniu. To drugie oczywiście było przyjemniejsze. Niemniej jednak był to dla mnie trudny fizycznie i psychicznie czas… Ale, co było, minęło. Teraz jesteśmy już na progu listopada i mam ogromną nadzieję, że okaże się lepszy. A co może w tym pomóc? Kawa! Stąd też pomysł na kawowy miesiąc, mam dla Was listopadowy pakiet startowy bullet journal.

Listopadowy pakiet startowy bullet journal

Listopad to dla mnie miesiąc, który idealnie oddaje mój nastrój – bardzo wcześnie robi się ciemno, jest coraz chłodniej (chociaż obecnie mimo późnej pory mam za oknem 17 stopni), a najlepszym poprawiaczem humoru jest gorąca herbatka lub kawa, przytulony do mnie kot i dobra książka. A tych ostatnich akurat mam pod dostatkiem, co nieustannie pokazuję Wam na Instagramie. Możecie też zaglądać do mojej blogowej zakładki „książki„.


ZOBACZ: Wszystkie materiały do wydrukowania z bloga!

Temat listopadowych wklejek jest więc oczywisty. Jest dużo kawowych odniesień i jesiennych brązów. Czego chcieć więcej, prawda? 

Listopadowy pakiet startowy bullet journal

Listopadowy pakiet startowy bullet journal

Na listopad przygotowałam cztery standardowe wklejki. Myślę, że powinny spodobać się kawoszom. Pierwsza to oczywiście strona powitalna miesiąca. Zaraz za nią jest kalendarz, który wykorzystuję do planowania działań tosiakowych na moich mediach. Trzecia to planner, a ostatnią jest tracker nastroju.

Listopadowy pakiet startowy bullet journal
Listopadowy pakiet startowy bullet journal

Uwaga!

  • Pliki zapisane są w formacie PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plików.

Mam nadzieję, że takie jesienne wklejki przypadną Wam do gustu. Mam też ogromną prośbę – jeżeli korzystacie z moich materiałów do druku i wrzucacie ich zdjęcia na Instagrama lub Insta Stories, oznaczcie mnie koniecznie, żebym mogła je zobaczyć i udostępnić.

Napisz komentarz