Jak to mówią – lepiej późno niż wcale! Dlatego też pierwszego dnia nowego miesiąca przedstawiam Wam wyzwanie #kreatywnebujo na październik. Dla mnie to kolejny urlopowy czas, bo wybieramy się na krótkie wakacje, a po powrocie już tylko wspaniałe Halloween!

#kreatywnebujo na październik

Październikowa edycja wyzwania, podobnie jak wrześniowa, jest bardzo jesienna. Hasła związane są z jesienią, spacerami, spędzaniem czasu w domu, a także z bullet journalingiem. Dla każdego jest coś dobrego – czyli trochę rysowania, trochę pisania. Do niektórych odpowiedzi przyda się nowa kolekcja w bujo. 

#kreatywnebujo na październik

#kreatywnebujo na październik

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i nasze oficjalne konto @bulletjournalpolska na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTubeblogu Kobiety z Pasją i jej kanale na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

Wklej tematy do swojego bujo

Przygotowałam dla Was wklejkę do bullet journali z tematami wyzwania. Dostępna jest dla wszystkich, a możecie ją pobrać klikając w poniższy guzik. Jeżeli potrzebujecie dopasować ją do swojego notesu, wystarczy podczas drukowania ustawić odpowiednie zmniejszenie wydruku. Ale to już trzeba robić metodą prób i błędów.

Dajcie znać, czy bawicie się z nami! 

1 komentarz

Napisz komentarz