Tonę ostatnio w ogromie pracy, a dodatkowo bierze mnie jakieś przeziębienie, co jest mi bardzo nie na rękę, bo za tydzień z kawałkiem lecę na krótki urlop. Nie byłoby fajnie z chorobą spędzić pięć godzin w samolocie :( Dlatego też październikowe wklejki do bullet journal pojawiają się z tak dużym opóźnieniem. Ale ale! Może jest jeszcze ktoś, komu się przydadzą.

październikowy pakiet startowy bullet journal

Październik to dla mnie bardzo przyjemny miesiąc, bo właśnie teraz drzewa powinny zacząć wyglądać zjawiskowo. Robi się też coraz ciemniej, a ja nie mogę się doczekać na dni, w które cały czas będzie padać. Jestem nienormalna i kocham jesień! #teamjesień

ZOBACZ: Wszystkie materiały do wydrukowania z bloga!

Tematu październikowych wklejek chyba nie muszę komentować, bo jest to dosyć oczywiste. Październik to dynie, kolorowe liście i – już niedługo – Halloween! Czas uzupełnić zapasy cukierków w domu.

październikowy pakiet startowy bullet journal

Październikowy pakiet startowy bullet journal

Na październik przygotowałam cztery standardowe wklejki. Myślę, że powinny spodobać się minimalistom. Pierwsza to oczywiście strona powitalna miesiąca. Zaraz za nią jest kalendarz, który wykorzystuję do planowania działań tosiakowych na moich mediach. Trzecia to planner, a ostatnia to tracker nastroju, który tym razem wyszedł halloweenowo.

Uwaga!

  • Pliki zapisane są w formacie PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plików.

Mam nadzieję, że takie jesienne wklejki przypadną Wam do gustu. Mam też ogromną prośbę – jeżeli korzystacie z moich materiałów do druku i wrzucacie ich zdjęcia na Instagrama lub Insta Stories, oznaczcie mnie koniecznie, żebym mogła je zobaczyć i udostępnić.

1 komentarz

Napisz komentarz