Motyw przewodni na kwiecień jest o tyle przyjemny, że łatwo na niego wpaść. W końcu kwiecień to Wielkanoc. Myślę, że nawet osoby, którym to święto nie jest po drodze, skorzystają z pisanek i zajączków. Nie oszukujmy się – to uroczy i wiosenny temat! Zapraszam na kwietniowy pakiet startowy bullet journal. Standardowo do wydrukowania macie aż cztery arkusze.

U mnie kwiecień będzie w całości wielkanocny i zielony. Takiego koloru już dawno nie miałam i pomyślałam, że powinien się świetnie sprawdzić! A jest to piękne nawiązanie do dopiero co rozpoczętej wiosny. Zresztą zobaczycie moje pierwsze kwietniowe strony w „Planowaniu na ekranie”, które pojawi się na kanale jakoś na początku kwietnia.

Póki co możecie obejrzeć sobie poprzedni odcinek:

Kwietniowy pakiet startowy bullet journal

Czas przejść do tego, po co tu przyszliście. Jak co miesiąc przygotowałam dla Was wklejki do bullet journala. A w zasadzie nie tylko dla Was, bo sama też z nich korzystam.

ZOBACZ: Wszystkie materiały do wydrukowania z bloga!

W kwietniu będzie bardzo wiosennie i wielkanocnie. Przygotowałam – standardowo – cztery wklejki. Jakie? Stronę powitalną/startową, planner, kalendarz i tracker humoru/nastroju.

Kwietniowy pakiet startowy bullet journal
Kwietniowy pakiet startowy bullet journal
Kwietniowy pakiet startowy bullet journal

Uwaga!

  • Pliki zapisane są w formacie PDF i JPG.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plików.

Mam nadzieję, że takie wklejki przypadną Wam do gustu. Mam też ogromną prośbę – jeżeli korzystacie z moich materiałów do druku i wrzucacie ich zdjęcia na Instagrama lub Insta Stories, oznaczcie mnie koniecznie, żebym mogła je zobaczyć i udostępnić.

komentarzy 5

  1. Pingback: Wiosna w pełni! #kreatywnebujo na kwiecień

Napisz komentarz