Motyw przewodni na maj nie był dla mnie oczywisty. To mój miesiąc urodzinowy, ale nie chciałam Was zmuszać do baloników i tortów. Dlatego też stanęło na moim ulubionym kolorze, czyli różowym, a wytłumaczyłam to kwitnieniem pięknych kwiatów! Zapraszam na majowy pakiet startowy bullet journal i jednocześnie ogłaszam, że osoby, które wolą naklejki, mają możliwość zamówienia zestawu.

U mnie maj będzie w całości urodzinowy, różowy, a ostatecznie też egipski. Tak jest! To będzie miesiąc pełen wrażeń. Na początku miesiąca moje urodzinki. Nie byle jakie, bo 30! Później zaliczamy weselicho, a koniec miesiąca będziemy spędzać w Egipcie na plaży!

Od razu uprzedzam, że od 23 maja do 10 czerwca zamówienia w Tosiakowym Sklepiku nie będą realizowane! Dlatego, jeżeli chcecie się zaopatrzyć w moje papierowe cudeńka, zróbcie to wcześniej. Później nie ma wybacz. Wycinarki na urlop nie biorę ;)

Majowy pakiet startowy bullet journal

Czas przejść do tego, po co tu przyszliście. Jak co miesiąc przygotowałam dla Was wklejki do bullet journala. A w zasadzie nie tylko dla Was, bo sama też z nich korzystam.

ZOBACZ: Wszystkie materiały do wydrukowania z bloga!

W maju będzie bardzo wiosennie. Przygotowałam – standardowo – cztery wklejki. Jakie? Stronę powitalną/startową, planner, kalendarz i tracker humoru/nastroju.

Jeżeli wolisz te strony w formie naklejek, proszę bardzo. Przygotowałam zestaw, możesz je kupić też pojedynczo. Polecam zamawiać w większych pakietach :)

Majowy pakiet startowy bullet journal

Uwaga!

  • Pliki zapisane są w formacie PDF i JPG.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plików.

Mam nadzieję, że takie wklejki przypadną Wam do gustu. Mam też ogromną prośbę – jeżeli korzystacie z moich materiałów do druku i wrzucacie ich zdjęcia na Instagrama lub Insta Stories, oznaczcie mnie koniecznie, żebym mogła je zobaczyć i udostępnić.

komentarze 3

  1. Pingback: Prawie zapomniałam! #kreatywnebujo na maj

  2. Och! Tak to jest, jak ma się urwanie głowy! Już sobie rozplanowałam maj w aksolotly, a tu takie cudeńka (: będzie trzeba pokombinować :D
    Rozkercasz się na maxa ze sklepem! Oby tak dalej <3

Napisz komentarz