Truskawkowy motyw przewodni na czerwiec chodził mi po głowie już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz stał się rzeczywistością. W zasadzie dzięki Wam, bo jak zapytałam, jaki motyw widzicie na ten miesiąc, to odpowiedź była niemal jednogłośna. Dlatego dzisiaj mam dla Was truskawkowe wklejki do bullet journal na czerwiec.

W najbliższą sobotę wyjeżdżam na zasłużony urlop, więc rozpisywać pierwsze strony czerwca będę pod palemką w gorącym pustynnym klimacie. Truskawek raczej tam nie uświadczę ;) Z tego też względu w tym miesiącu na kanale nie pojawi się planowanie miesiąca. Same rozumiecie. Pierwsze strony pokażę Wam za to na pewno na Insta Stories.

Przy okazji uprzedzam, że od 23 maja do 10 czerwca zamówienia w Tosiakowym Sklepiku nie będą realizowane! Dlatego, jeżeli chcecie się zaopatrzyć w moje papierowe cudeńka, macie na to dosłownie ostatnią chwilę. Później nie ma wybacz. Wycinarki na urlop nie biorę ;)

Czerwcowe wklejki do bullet journal

Czas przejść do tego, po co tu przyszliście. Jak co miesiąc przygotowałam dla Was wklejki do bullet journala. A w zasadzie nie tylko dla Was, bo sama też z nich korzystam.

ZOBACZ: Wszystkie materiały do wydrukowania z bloga!

W czerwcu będzie bardzo truskawkowo. Przygotowałam – standardowo – cztery wklejki. Jakie? Stronę powitalną/startową, planner, kalendarz i tracker humoru/nastroju.

Jeżeli wolisz te strony w formie naklejek, proszę bardzo. Przygotowałam zestaw, możesz je kupić też pojedynczo. Polecam zamawiać w większych pakietach :)

Czerwcowe wklejki do bullet journal

Uwaga!

  • Pliki zapisane są w formacie PDF i JPG.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plików.

Mam nadzieję, że takie wklejki przypadną Wam do gustu. Mam też ogromną prośbę – jeżeli korzystacie z moich materiałów do druku i wrzucacie ich zdjęcia na Instagrama lub Insta Stories, oznaczcie mnie koniecznie, żebym mogła je zobaczyć i udostępnić.

Napisz komentarz