Wyzwanie #kreatywnebujo na czerwiec robiłam między pakowaniem a sprzątaniem, więc podpowiedzi do haseł dzisiaj niestety nie będzie. Liczę na Waszą kreatywność w tym zakresie. Za godzinkę musimy jechać na lotnisko, a ja jeszcze jestem w głębokim lesie! Dlatego dzisiaj krótko i na temat. Do pobrania macie dwa formaty wklejek.

SPRAWDŹ WSZYSTKIE EDYCJE WYZWANIA #KREATYWNEBUJO

Pobierz wklejki na czerwiec do swojego bullet journala!

Ja czerwiec będę planować podczas urlopu, pod palemką, nad basenem i z drinkiem w ręku. Dlatego też od razu uprzedzam, że filmu z planowania czerwca niestety na kanale nie będzie, ale efekty na pewno pokażę Wam na moim Insta Stories. Tam zresztą będę w ciągu najbliższych dwóch tygodni najczęściej. Wiadomo.

Uprzedzam, że do 10 czerwca zamówienia w Tosiakowym Sklepiku nie będą realizowane! Wycinarki na urlop nie biorę ;) Więc jeżeli coś zamówicie w ciągu najbliższych dwóch tygodni, to paczki możecie spodziewać się dopiero po 10 czerwca.

#kreatywnebujo na czerwiec

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i nasze oficjalne konto @bulletjournalpolska na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTubeblogu Kobiety z Pasją i jej kanale na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

Wklej tematy do swojego bujo

Przygotowałam dla Was wklejkę do bullet journali z tematami wyzwania. Dostępna jest dla wszystkich, a możecie ją pobrać klikając w poniższy guzik. Jeżeli potrzebujecie dopasować ją do swojego notesu, wystarczy podczas drukowania ustawić odpowiednie zmniejszenie wydruku. Ale to już trzeba robić metodą prób i błędów.


Jeżeli korzystasz z wklejek i bierzesz udział w wyzwaniu #kreatywnebujo, koniecznie zostaw mi komentarz! No i cóż – baw się dobrze!

Napisz komentarz