Ja szykuję się do urlopu, ale nie zmienia to faktu, że czuję już jesień. A skojarzenie z październikiem mam tylko jedno – Halloween. Dlatego też wklejki do bullet journal na październik są właśnie w tym klimacie.

Jak tylko wrócę z urlopu, możecie spodziewać się szaleństwa w Tosiakowym Sklepiku. Mam sporo planów. Mało tego – są plany, aby pojawiły się tam też rzeczy, które będziecie mogli sobie po prostu wydrukować. Trzymajcie kciuki, bo na wakacjach będę dopieszczać na kartkach wszystkie pomysły. Sugestie są oczywiście bardzo wskazane.

Tymczasem sklepik nie działa, bo podczas mojego urlopu nie ma kto się nim zajmować. Jadę naładować akumulatory i wrócę ze zdwojoną energią! Na pocieszenie mam dla Was październikowe wklejki do bullet journal, które na pewno ułatwią Wam planowanie.

Halloweenowe wklejki do bullet journal na październik

Czas przejść do tego, po co tu przyszliście. Jak co miesiąc przygotowałam dla Was wklejki do bullet journala. A w zasadzie nie tylko dla Was, bo sama też z nich korzystam.

ZOBACZ: Wszystkie materiały do wydrukowania z bloga!

W październiku będzie strasznie, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Przygotowałam – standardowo – cztery wklejki. Jakie? Stronę powitalną/startową, planner, kalendarz i tracker humoru/nastroju.

Halloweenowe wklejki do bullet journal na październik

ODWIEDŹ TOSIAKOWY SKLEP Z NAKLEJKAMI

Uwaga!

  • Pliki zapisane są w formacie PDF i JPG.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plików.

Mam nadzieję, że takie wklejki przypadną Wam do gustu. Mam ogromną prośbę! Jeżeli korzystacie z moich materiałów do druku i wrzucacie ich zdjęcia na Instagrama lub Insta Stories, koniecznie mnie oznaczcie. Dzięki temu będę mogła Was znaleźć i udostępnić.

Napisz komentarz