Myśląc o temacie na listopad zastanawiałam się nad różnymi możliwościami. Po odrzuceniu tych, które były zbyt oczywiste, stanęło na herbacie i uroczych filiżankach. Jak pomyślałam, tak zrobiłam i w ten sposób mam dla Was herbaciane wklejki do bullet journal na listopad.

Urlop już się skończył, Tosiakowy Sklep prężnie działa, a Wam herbaciane naklejki bardzo przypadły do gustu. A przynajmniej tak sądzę po liczbie zamówień, które w ostatnim czasie się pojawiły. Moja wycinarka jest rozgrzana do czerwoności, a w drukarce skończył się toner. Jesteście niesamowici!

Herbaciane wklejki do bullet journal na listopad

Czas przejść do tego, po co tu przyszliście. Jak co miesiąc przygotowałam dla Was wklejki do bullet journala. A w zasadzie nie tylko dla Was, bo sama też z nich korzystam.

ZOBACZ: Wszystkie materiały do wydrukowania z bloga!

W listopadzie będzie ciepło i herbatkowo. Przygotowałam – standardowo – cztery wklejki. Jakie? Stronę powitalną/startową, planner, kalendarz i tracker humoru/nastroju.

Herbaciane wklejki do bullet journal na listopad

ODWIEDŹ TOSIAKOWY SKLEP Z NAKLEJKAMI

Uwaga!

  • Pliki zapisane są w formacie PDF i JPG.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plików.

Mam nadzieję, że takie wklejki przypadną Wam do gustu. Mam ogromną prośbę! Jeżeli korzystacie z moich materiałów do druku i wrzucacie ich zdjęcia na Instagrama lub Insta Stories, koniecznie mnie oznaczcie. Dzięki temu będę mogła Was znaleźć i udostępnić.

1 komentarz

  1. Zawsze z niecierpliwością czekam na nowe wklejki. To już nieodłączny element mojego bujo :-) Bardzo dziękuję!

Napisz komentarz