Przed nami najbardziej rozświetlony miesiąc w roku – grudzień. To czas, na który czekam przez pozostałe 11 miesięcy i zawsze niesamowicie się nim cieszę. Dlaczego? Ponieważ uwielbiam spacery po jarmarkach bożonarodzeniowych, grzane wino i wyczekiwanie na pierwszy śnieg. A jeżeli nie starczy Wam w tym wszystkim czasu na planowanie, to śpieszę z pomocą. W tym wpisie znajdziecie świąteczne wklejki do bullet journal na grudzień.

Listopad był dla mnie niesamowicie pracowity. Wszystko przez to, że trochę za późno wpadłam na pomysł przygotowania naklejkowego kalendarza adwentowego i musiałam w ekspresowym tempie wszystko przygotować. Jak się okazało, zrobienie 24 arkuszy naklejek poza kolejnością zajmuje sporo czasu. Ja na przykład nie spodziewałam się, że przy kalendarzu będzie aż tyle pracy.

Sam kalendarz adwentowy nie jest już w sprzedaży, ale możecie zobaczyć, co jest w środku i jak wygląda. Warto, bo od 1 grudnia do 24 grudnia do sklepiku będą trafiać kolejne arkusze.

Grudniowe nowości

W Tosiakowym Sklepiku jest już od jakiegoś czasu dostępny zestaw grudniowy, więc dla osób – które tak jak ja – nie mają czasu na ręczne rysowanie wszystkiego, to idealne ułatwienie.

Świąteczne wklejki do bullet journal na grudzień

Czas przejść do tego, po co tu przyszliście. Jak co miesiąc przygotowałam dla Was wklejki do bullet journala. A w zasadzie nie tylko dla Was, bo sama też z nich korzystam.

ZOBACZ: Wszystkie materiały do wydrukowania z bloga!

W grudniu będzie zimowo i świątecznie. Dlatego też przygotowałam – standardowo – cztery wklejki. Jakie? Stronę powitalną/startową, planner, kalendarz i tracker humoru/nastroju.

ODWIEDŹ TOSIAKOWY SKLEP Z NAKLEJKAMI

Uwaga!

  • Pliki zapisane są w formacie PDF i JPG.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plików.

Mam nadzieję, że takie wklejki przypadną Wam do gustu. Mam ogromną prośbę! Jeżeli korzystacie z moich materiałów do druku i wrzucacie ich zdjęcia na Instagrama lub Insta Stories, koniecznie mnie oznaczcie. Dzięki temu będę mogła Was znaleźć i udostępnić.

Napisz komentarz