Rzutem na taśmę mam dla Was kosmiczne wklejki do bullet journal na styczeń. Wymyśliłam sobie, że zacznę rok kosmicznie i mam nadzieję, że z radością dołączycie do mnie. To tak trochę na przekór tym wszystkim sopelkom i płatkom śniegu!

Grudzień minął mi w ekspresowym tempie. Udało nam się odwiedzić kilka miast i jarmarków świątecznych. Kupiłam nową, wymarzoną choinkę. No i rodzinnie spędziłam święta. W tym roku wyjątkowo mocno poczuliśmy ten świąteczny klimat.

Styczniowe nowości

Tosiakowym Sklepiku jest już od jakiegoś czasu dostępny zestaw styczniowy, więc dla osób – które tak jak ja – nie mają czasu na ręczne rysowanie wszystkiego, to idealne ułatwienie.

Kosmiczne wklejki do bullet journal na styczeń

Czas przejść do tego, po co tu przyszliście. Jak co miesiąc przygotowałam dla Was wklejki do bullet journala. A w zasadzie nie tylko dla Was, bo sama też z nich korzystam.

ZOBACZ: Wszystkie materiały do wydrukowania z bloga!

W styczniu będzie kosmicznie! Dlatego też przygotowałam – standardowo – cztery wklejki. Jakie? Stronę powitalną/startową, planner, kalendarz i tracker humoru/nastroju.

ODWIEDŹ TOSIAKOWY SKLEP Z NAKLEJKAMI

wklejki do bullet journal na styczeń

Uwaga!

  • Pliki zapisane są w formacie PDF i JPG.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plików.

Mam nadzieję, że takie wklejki przypadną Wam do gustu. Mam ogromną prośbę! Jeżeli korzystacie z moich materiałów do druku i wrzucacie ich zdjęcia na Instagrama lub Insta Stories, koniecznie mnie oznaczcie. Dzięki temu będę mogła Was znaleźć i udostępnić.

komentarze 2

Napisz komentarz