Luty kojarzy się wszystkim z serduszkami i różem. Ja postanowiłam jednak pójść w drugą stronę i skupić się na kotach, które w tym miesiącu mają swoje święto. Dlatego też mam dla Was kocie wklejki do bullet journal na luty. Standardowo są to cztery różne arkusze do pobrania i samodzielnego wydrukowania.

Styczeń minął ekspresowo. Miałam sporo blogowych i sklepikowych planów, ale niestety chyba jednak były zbyt ambitne, bo nie wszystko udało mi się zrealizować. Jest jednak jeden duży plus – wróciłam na YouTube i wrzuciłam Wam dwa filmy. Nie obiecuję żadnej regularności, ale myślę, że częstotliwość będzie większa niż raz na osiem miesięcy ;)

Lutowe nowości

Tosiakowym Sklepiku jest już od jakiegoś czasu dostępny zestaw na luty, więc dla osób, które tak jak ja nie mają czasu na ręczne rysowanie wszystkiego, to idealne ułatwienie.

Kocie wklejki do bullet journal na luty

Czas przejść do tego, po co tu przyszliście. Jak co miesiąc przygotowałam dla Was wklejki do bullet journala. A w zasadzie nie tylko dla Was, bo sama też z nich korzystam.

ZOBACZ: Wszystkie materiały do wydrukowania z bloga!

W lutym będzie kocio! Dlatego też przygotowałam – standardowo – cztery wklejki. Jakie? Stronę powitalną/startową, planner, kalendarz i tracker humoru/nastroju.

ODWIEDŹ TOSIAKOWY SKLEP Z NAKLEJKAMI

Kocie wklejki do bullet journal na luty

Uwaga!

  • Pliki zapisane są w formacie PDF i JPG.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plików.

Mam nadzieję, że takie wklejki przypadną Wam do gustu. Mam ogromną prośbę! Jeżeli korzystacie z moich materiałów do druku i wrzucacie ich zdjęcia na Instagrama lub Insta Stories, koniecznie mnie oznaczcie. Dzięki temu będę mogła Was znaleźć i udostępnić.

Napisz komentarz