Wracam do Was z wklejkami na maj. Są takie jak w ubiegłych miesiącach, a nowe wzory idealnie pasują do zestawu naklejek, który pojawił się w Tosiakowym Sklepiku.

SPRAWDŹ: wszystkie materiały do druku

Co miesiąc pojawi się nowa paczka wklejek, dopasowana kolorystycznie do głównego zestawu miesięcznego naklejek. Tak jak to było do tej pory. W tej materii nic się nie zmienia.

Kliknij na poniższy obrazek i kup pakiet wklejek! A najlepiej – czytaj dalej i pobierz sobie darmowy kalendarz.

Nowe wklejki do bullet journal? Czyli co?

W pakiecie znajdziecie aż sześć wklejek w trzech różnych formatach (A4, A5 i B5), czyli łącznie 18 arkuszy. Wszystko po to, żeby dopasować wklejki do większości notesów. Wklejki są przygotowane w PDF, co gwarantuje dobrą jakość wydruku na domowej drukarce.

Mówię, że wklejki są nowe, bo to odpicowana wersja tego, co dostawaliście.łyście do tej pory. Ale po kolei!

Strona powitalna miesiąca to oczywiście standard, który zostanie. Można go kupić w formie naklejki i ja tak właśnie z nich korzystam, ale można kupić wklejkę, która będzie idealnym początkiem miesiąca w Waszym bujo/planerze/kalendarzu czy czymkolwiek innym. Mało tego – taka strona powitalna w formacie A4 może być wykorzystana jako plakat. No bo czemu nie? :)

Drugim elementem zestawu jest kalendarz w dwóch odsłonach – obie są na maj 2021 roku, ale w jednej są już zaznaczone święta, a druga jest po prostu czystym kalendarzem. Macie tutaj pełną dowolność przy wyborze. Wiem, że nie każdy lubi zapisane święta.

Kalendarz standardowo jest oczywiście również możliwy do kupienia w formie naklejki.

Uwaga! Prezent!

Jako prezent mam dla Was jeden element całego zestawu, który możecie sobie pobrać całkowicie za darmo. Pamiętajcie jednak, że – jak zawsze – dozwolony jest tylko własny użytek.

Trzeci element jest Wam świetnie znany – to „Moje humory”, czyli tracker nastroju. Jak go używać? Lewa kolumna u mnie zawsze jest zamalowywana kolorem nastroju, a prawa to jedno zdanie z każdego dnia. Ale macie tutaj pełne pole do popisu!

No i przechodzimy do nowego arkusza – to odpicowana wersja starego planera. Jest zupełnie inna! I składa się z czterech elementów: priorytetów ustalonych na dany miesiąc, zaplanowanych wydarzeń, notatek oraz działu „w przyszłym miesiącu”, gdzie możecie sobie zapisać plany na kolejny miesiąc. To jest coś, czego mi zawsze brakowało!

Ostatni element to tak zwany śledzik nawyków, czyli habit tracker. Wiem, że wiele osób z niego korzysta, a nie ukrywajmy, że rysowanie nowego co miesiąc jest naprawdę uciążliwe. Dlatego też przychodzę z gotowym rozwiązaniem – co miesiąc przygotuję gotowca, który estetyką będzie pasował głównego miesięcznego zestawu naklejek.

WEJDŹ DO TOSIAKOWEGO SKLEPU Z NAKLEJKAMI

Kliknij w obrazek, aby kupić pakiet wklejek:

Ważne informacje:

  1. Pliki dostępne są w trzech formatach – A4, A5 i B5.
  2. Pliki przygotowane są w formacie PDF.
  3. Zakupione pliki możesz wykorzystywać jedynie w celach prywatnych.
  4. Zabronione jest wykorzystanie zakupionych plików w celach komercyjnych.
  5. Pliki możesz pobrać nieograniczoną liczbę razy do czasu, kiedy pod domeną Tosiakowo.pl działa sklep.
  6. Pliki możesz drukować dowolną liczbę razy, ale tylko dla siebie.
  7. Zabronione jest rozpowszechnianie plików.
  8. Nabycie produktu nie jest przekazaniem kupującemu autorskich praw majątkowych.

Dziękuję!

Na koniec mam wielką prośbę – dajcie znać, czy są jakieś strony, które chcielibyście zobaczyć w tych zestawach wklejek? Myślę o tym, żeby jeszcze go jakoś rozbudować, ale może macie jakieś konkretne potrzeby, które mogłabym zaspokoić.

Comments are closed.