Firma Aussie wysłała do mnie całą torbę odżywiających mgiełek do włosów z serii – Aussie Miracle Recharge. To linia wyjątkowych produktów, inspirowanych australijską bryzą, zawierających unikatowe, australijskie składniki, takie jak: olejek z orzechów makadamia, olejek jojoba czy magiczne ekstrakty: z glonów morskich, z kory dzikiej wiśni lub australijskiego jaśminu. Teraz koniecznie musicie stwierdzić jakie macie włosy – przesuszone, farbowane, dłuuuugie, słabe i zmęczone, potrzebujące wygładzenia, a może uniesienia? Nowe mgiełki Aussie pomogą na każdą z tych dolegliwości. Masz dwie możliwości korzystania z pomocy Aussie Miracle Recharge: możesz spryskać nią wilgotne włosy tuż po umyciu lub w ciągu dnia dopieszczać suche i zmęczone włosy gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.
Testowanie z kangurkiem
W rozdaniu do wygrania jest pięć nagród, czyli będzie pięciu zwycięzców – dla każdego jedna migiełka. Do wyboru macie pięć nowości:
AUSSIE MIRACLE RECHARGE MOISTURE 
Odżywiająca mgiełka z olejkiem z australijskich orzechów makadamia do włosów przesuszonych. Oaza dla włosów, które potrzebują nawilżenia. Umożliwia natychmiastowe odświeżenie fryzury zawsze i wszędzie! Rozprowadź ją równomiernie na suchych lub mokrych włosach, następnie przeczesz (ale nie spłukuj!).
AUSSIE MIRACLE RECHARGE AUSSOME VOLUME
Odżywiająca mgiełka z ekstraktem z australijskich glonów morskich do włosów, które potrzebują uniesienia. Dodaje objętości włosom, które opadły z sił – unosi włosy i podnosi na duchu. Umożliwia natychmiastowe odświeżenie fryzury zawsze i wszędzie! Rozprowadź równomiernie na suchych lub mokrych włosach, następnie przeczesz (ale nie spłukuj!).
AUSSIE MIRACLE RECHARGE COLOUR
Odżywiająca mgiełka do włosów farbowanych z ekstraktem z kory australijskiej dzikiej wiśni. Nadaje blask i kolor farbowanym włosom. Umożliwia natychmiastowe odświeżenie fryzury zawsze i wszędzie! Rozprowadź ją równomiernie na suchych lub mokrych włosach, następnie przeczesz (ale nie spłukuj!).
AUSSIE MIRACLE RECHARGE LUSCIOUS LONG
Odżywiająca mgiełka do długich włosów z ekstraktem z australijskiego jaśminu, która odżywia długie włosy na dłużej. Rozwiązuje włosy i problemy. Umożliwia natychmiastowe odświeżenie fryzury zawsze i wszędzie! Rozprowadź ja równomiernie na suchych lub mokrych włosach, następnie przeczesz (ale nie spłukuj!).
AUSSIE MIRACLE HAIR INSURANCE
Odżywiająca mgiełka z ekstraktem z oleju jojoba – ratunek dla słabych i zmęczonych włosów. Wyplącze Twoje włosy z codziennych problemów! Ułatwia rozczesywanie. Umożliwia natychmiastowe odświeżenie fryzury zawsze i wszędzie! Rozprowadź ja równomiernie na suchych lub mokrych włosach, następnie przeczesz (ale nie spłukuj!).
Życzę powodzenia!

4 komentarze

  1. O, chętnie wezmę udział. Głośno o tej firmie ostatnio, a ja jeszcze nic nie miałam z jej produktów.