Naprawdę nie mogłam się doczekać dnia, w którym mój Szanowny Małż pozwoli mi na drugiego kota. Czekałam i czekałam. Byłam bardzo cierpliwa. W końcu P. się złamał i pozwolił :D No i staliśmy się właścicielami 8-tygodniowego maleństwa (teraz już 9-tygodniowego) o wdzięcznym imieniu Creepy. Dla przypomnienia nasz pierwszy (najwspanialszy!) kocur to Spooky. Nie ma co owijać w bawełnę – zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć naszego nowego skarba.
8-tygodniowy Creepy

8-tygodniowy Creepy

8-tygodniowy Creepy

8-tygodniowy Creepy z rocznym Spookim

8-tygodniowy Creepy
Oczywiście dwa koty generują więcej obowiązków i … wydatków. Na razie też mieszczą się jeszcze w naszej starej kuwecie, ale zamówiliśmy większą i mam cichą nadzieję, że ona już im dożywotnio wystarczy (jest ooooogromna). Ach! My zamawiamy jedzenie i inne akcesoria w ZooPlusie. Ostatnio odkryłam portal (promoszop) zbierający kupony promocyjne m.in. właśnie do ZooPlusa. Dzięki niemu kuweta wyszła taniej :D Dla zainteresowanych – mają teraz konkurs, w którym można wygrać vouchery na zakupy.

Tak w ogóle, to młody na razie dostaje tylko suchą karmę, ale skutecznie podbiera starszemu mokre :) Pytanie do kociarzy – to bardzo źle? 

22 komentarze

 1. Śliczne kociaki :)
  Ja swoje zwierze zaopatruję w zoozone – mają przystępne ceny, a do tego przesyłka jest dosyć tania i szybko dostarczona ;)

  • admin

   WOW! A w jakim są wieku? Dogadują się dobrze? Mieszkasz w bloku czy w domu?

 2. Śliczne maleństwo :) nie wiedziałam o tej stronie z kodami, a pewnie się przyda, bo też kupuję w zoo+, dzięki :) też chciałabym drugiego kota, ale nie wiem czy moja rozpieszczona jedynaczka byłaby z tego zadowolona :D

  • admin

   Ja wcześniej nie wpadłam na to, żeby szukać kodów i zgarniać promocje. Mój błąd :D Teraz go naprawiam. Wydaje mi się, że nie wszystkie koty dobrze znoszą nowe towarzystwo. U nas Spooky jest jeszcze młody więc z dziecięcym entuzjazmem przyjął braciszka :)

 3. Mam 4 koty, 2 dorosłe i 2 kociaki. Śmieszne są :) Lubię na nie patrzeć. Oprócz tego posiadam jeszcze 2 urocze psiaki, jednego wiekowego, bo już prawie 18-letniego i przekochanego 6-latka.

  • admin

   O rany! Zazdroszczę takiego zwierzyńca :D U nas tylko dwa koty i raczej tak już zostanie :)

  • Do tego mogę dodać prawie już oswojonego gwarka (z żoną), w zeszłym roku był jeszcze jeż Franek, ale albo się wyprowadził albo też skrzętnie ukrywa.

  • admin

   O kurcze :D To naprawdę mini zoo :D A koty nie polują na gwarki? :)

 4. Jakie małe cudo, sama słodycz <3 przepiękne zdjęcia, jak Ci się udaje zrobić takie wyraźne tak ruchliwemu stworzeniu jakim jest mały kotek :D

  • admin

   Cykam serie z nadzieją, że chociaż jedno wyjdzie ostre ;)

 5. Piękne kociaki!:) Jak młody tylko podbiera mokre, to nie powinno mu się nic stać, w końcu ma już 9 tygodni:) ważne żeby suche było odpowiednie dla juniora. Ja w ogóle jestem zwolenniczką suchego pokarmu, to podstawa jedzenia mojego kocura, mokre też dostaje, ale raczej małymi porcjami, w ramach smakołyku:)

  • admin

   Nasz Spooky uwielbia mokre i nie mam serca odstawiać go od ulubionych puszeczek. Ale za to je tylko dobre jakościowo oczywiście. Uspokoiłaś mnie trochę. Tak sobie myślę, że skoro czuję chęć jedzenia, to raczej mu nie zaszkodzi :) Suche oczywiście dla kociaków :)

  • Ponoć koty jedzą tylko to, co im nie zaszkodzi:) mają taki szósty zmysł:) a jak zajada ze smakiem i nie ma żadnych rewolucji żołądkowych, to raczej nie ma się czym przejmować:)