Nie, nie będę Wam spamować o nadchodzącej premierze czwartej części Simsów. Bo wiecie, że nadchodzi, prawda? Już we wrześniu ;) Tak, muszę się Wam przyznać, że od dobrych dwóch miesięcy całkowicie przepadłam w The Sims 3. A wczoraj pojawiła się genialna informacja dla wszystkich, którym nie dane było pograć w The Sims 2 (albo po prostu nie mają „trójki”).
Źródło
Otóż. Electronic Arts poinformowało, że przestało wspierać i rozwijać drugą część Simsów i zaoferowało wszystkim ZA DARMO (!!!) wydanie ze wszystkimi rozszerzeniami – The Sims 2 Ultimate Collection. Czyli wersję podstawową gry wraz z osiemnastoma dodatkami.

Aby tego dokonać, trzeba założyć konto i pobrać klient Origina, a następnie wejść w zakładkę „Gry” i
aktywować kod nowego produktu, wpisując: I-LOVE-THE-SIMS. Mając konto,
cały proces można też przeprowadzić za pośrednictwem strony internetowej omawianej platformy. [źródło]

Ja dzisiaj aktywuję kod i będę mogła pograć w „dwójkę”, bo w sumie nigdy jej nie miałam :) Oferta jest ważna do końca lipca.
Ściągniecie? A w ogóle lubicie Simsy? Czekacie na czwartą część?

16 komentarzy

 1. Simsy to dla mnie zjadacz czasu,kiedyś namiętnie w to grałam, ale teraz nie chcę dać się w to wciągnąć. Przepadłabym na amen.

 2. Uwielbiam od czasu do czasu sobie pograć ;) Jeżeli bym nie miała chętnie bym skorzystała ;)

 3. Jakby nie fakt, że przywykłam już ogromnie do trójki to bym się skusiła :D na pewno!

 4. Ooo a ja kupowalam systematycznie kazdy dodatek… Juz nie gram odkad wzielam slub, to straszny pozeracz czasu. Simy trzymam dla coreczki jak podrosnie ;)

  • admin

   Jak tylko będę sama instalować, zapiszę sobie krok po kroku i wrzucę aktualizację :)

 5. O kurde! Mam nadzieję, żę wystarczy mi miejsca na dysku! :D Uwielbiam Simsy, ale już dawno, dawno nie grałam!

 6. Miałam jedynkę, mam 2 oraz 3, więc jestem ciekawa co będzie w 4 ;) Dla mnie i tak najlepsza jest 2, więc mam wszystkie dodatki. Jednak ściągnę darmowy pakiet, bo przynajmniej nie będę musiała żonglować tyloma płytami przy instalacji ;)

 7. Coś dla mnie, jestem fanką Simsów 3, a ponieważ mój laptop ma już swój wiek i nie daje rady odpalić trójeczki, zadowolę się drugą częścią, szczególnie że wiele dodatków nie miałam okazji wypróbować.3