Uwielbiam ten moment w ciągu roku, kiedy pojawia się ON – nowy katalog IKEA! :D Zwiastuje same wspaniałości i godziny spędzone na jego przeglądaniu. Zawsze, ale to zawsze znajdę w nim coś, co na 100% przyda mi się w domu, a że to pierwszy raz, kiedy mam własne mieszkanie, które wymaga jeszcze pracy, to na pewno znajdę w nim jeszcze więcej ciekawostek. Ja zabieram się za przeglądanie i zostawiam Was z tymi wspaniałościami!
Katalog obejrzycie po kliknięciu w obrazek :D
IKEA 2015
Za kilka dni pewnie pojawi się post z moją listą zakupową w IKEI :D Czy Wy też tak lubicie ten moment w roku? Czy to ja jestem szalona?
Podobał Ci się post? Daj kciuka w górę i podziel się nim z innymi! Będę wdzięczna :)

5 komentarzy

  1. Ach ta ikea, ja czaję się na szafę i komodę w bieli. Pościel też bym przygarnęła. Ogólnie to wszystko bym chciała ;D

  2. Anonimowy

    nie, ponieważ do najbliższej Ikei mam 4 godziny drogi. Więc po co oglądać rzeczy, do których i tak nie mam dostępu? :/// Wkurza mnie to, że północny-wschód Polski traktowany jest po macoszemu – wszystkie marki docierają tu z opóźnieniem… na wyprzedaże nauczyłam się jeździć Polskim Busem do Warszawy… żal.

    • Dużo produktów z Ikei można znaleźć na allegro, co prawda w trochę wyższych cenach. Ale jeśli zależy nam na nowościach albo nie chcemy płacić prowizji doliczanych do cen katalogowych można złożyć zamówienie u jednej z firm, która zajmuje się realizacją takich zakupów z dowozem do domu. Płacimy wtedy dodatkowo jedynie za transport. Oczywiście to nie to samo co samodzielny spacer po ikei ale jeśli nie ma innej możliwości to chociaż w ten sposób można się cieszyć ikeowymi rzeczami :]