Biedronka znowu mnie kusi…
Dawno Biedronka niczym mnie nie skusiła. Niestety (albo stety) znowu pojawiła się oferta „kuchenna”, a tego typu gadżety działają na mnie najbardziej. Dzisiaj o kilku rzeczach, które może i Wam wpadną w oko. Zwłaszcza, że – standardowo już – są w naprawdę niezłych cenach.
Moja lista zakupów:
*** Noże z powłoką nieprzywierającą (9,99zł za zestaw) – wyglądają bardzo uroczo i do tego są niedrogie. Niestety do tej pory nie miałam żadnego noża z Biedronki, więc nie mam pojęcia jak będą się sprawować. Do wyboru jest kilka zestawów.
*** Opiekacz do kanapek (29,99zł) – nasz stary opiekacz już dogorywał, więc postanowiliśmy wymienić go na lepszy model. Tym razem postawiliśmy na kwadratowy wzór i jestem bardzo ciekawa jak się sprawdzi.
*** Patelnia lub rondelek (16,99zł) – zaopatrzyłam się w małą patelenkę, której mi bardzo brakowało! Myślę jeszcze nad rondelkiem ;)
*** Akcesoria sylikonowe (4,99zł) – czyli mój osobisty raj! ;) Poluję na foremkę do smażenia jajek sadzonych, uchwyt sylikonowy i moje największe pragnienie – uchwyt do łyżki w kształcie koguta!
*** Garnki na wagę (2,49zł za 100g) – mam swój komplet od kilku lat i jestem z tych garnków bardzo zadowolona. Piszę o nich, bo chciałabym je Wam polecić :)
*** Narzędzia kuchenne (9,99zł za zest. lub szt.) – planuję zakup nożyc do drobiu, bo mi takiego ustrojstwa bardzo w domu brakuje…
To tyle! A od 29.01 gazetka o domowym SPA! Już nie mogę się doczekać… W przeciwieństwie do mojego portfela… Polecacie coś jeszcze z tej oferty? Może coś warto kupić?

8 komentarzy

 1. pinkyz2x

  Witam, skończyłam właśnie technikum, chce teraz iśc na jakiś kurs kosmetyczny, czy znacie takie kursy które są warte uwagi? Zastanawiam się nad tym kursem, http://www.venetta.com.pl/.

 2. oxinspirationxo blogspot.com

  Dałam się skusić akcesoriom, jak wróciłam do domu to miałam wyrzuty, że nie kupiłam jeszcze rondelka ;)

 3. oxinspirationxo blogspot.com

  Dałam się skusić akcesoriom, jak wróciłam do domu to miałam wyrzuty, że nie kupiłam jeszcze rondelka ;)

 4. stylpasja by Magda

  ja wczoraj miałam ochotę na formy sylikonowe! Ale nie kupiłam…

 5. stylpasja by Magda

  ja wczoraj miałam ochotę na formy sylikonowe! Ale nie kupiłam…