Wielkimi krokami zbliża się dla wielu z Was koniec wakacji. Pierwszy września to dla mnie dzień podobny do Nowego Roku – moment zmian, postanowień i planowania. Nowy, czysty rozdział. To także nowy kalendarz. W tym roku postanowiłam stworzyć sobie mój idealny planer na każdy dzień, a skoro już go zrobiłam, to warto byłoby się nim z Wami podzielić. Jest minimalistyczny, ale znajdziecie w nim wszystko, co (moim zdaniem) jest potrzebne, żeby zaplanować dzień.
CZYTAJ TAKŻE:

Jak korzystać?

Planer jest podzielony na funkcjonalne moduły. Na samej górze wpisujemy datę planowanego dnia. Poniżej w części „moje dzisiejsze wyzwania” dodajesz (maksymalnie) trzy najważniejsze zadania. U mnie jest to przede wszystkim zwykle: praca nad nowym projektem blogowym, przygotowanie posta, ważne spotkanie. Po prawej stronie są check boxy, które trzeba odznaczyć po wykonaniu zadania.
Kolejna część planera to dwie kolumny. Ta po prawej jest typowo „zdrowotna”. Jak wiadomo, najzdrowiej jest jeść pięć posiłków dziennie, dlatego w części „menu na dziś” jest pięć wierszy: Śniadanie, Lunch, Obiad, Podwieczorek, Kolacja. Poniżej zamalowujemy wypite każdego dnia szklanki wody, a także zapisujemy zestaw ćwiczeń na każdy dzień. Trzeba się przecież jakoś mobilizować! Lewa strona tego modułu to typowa lista zadań na każdy dzień. Ja preferuję punktowe oznaczanie wszystkich zadań, ale jest to temat na oddzielną notkę.
Ostatni moduł to także dwie kolumny. Część „notatki” to miejsce na luźne przemyślenia. Natomiast „3 rzeczy, za które jestem wdzięczna” to miejsce, w którym każdego wieczora należy zastanowić się nad minionym dniem i zapisać, co dobrego nas w jego trakcie spotkało. Uśmiech gwarantowany!

Pobierajcie:

Planer udostępniam Wam za darmo w wersji JPG i PDF. Obie są w świetnej jakości i gotowe do wydruku. Mam nadzieję, że komuś się przydadzą tak jak mi.


Dajcie mi koniecznie znać, czy arkusz Wam się podoba i czy w ogóle się przyda. A może jest coś, co chciałybyście w nim zmienić? Czekam na Wasze propozycje.

komentarzy 11

  1. W internecie co chwilę widzę bardzo ciekawe plannery do pobrania. Chyba czas przestać się nimi zachwycać i zacząć z nich korzystać ;)

  2. U Ciebie zawsze sa fajne rzeczy do wydrukowania i skorzystania. Mam kalendarz z plannerem. Taki dla mnie idealny, ale jak się skończy, to może sobie skorzystam z tego Twojego tutaj? :D

  3. Świetny jest ten plener ! Ja mam swój kalendarzyk, organizer, taki skoroszyt. Ale chyba zrezygnuję z niego na rzecz twojego.. albo sobie powklejam te Twoje kartki do niego.. zaraz coś pokombinuję;D
    Zostanę tu na dłużej :)

Napisz komentarz