ŚCIĄGNIJ PLAKATY ZA DARMO

Bardzo intensywnie ostatnio poznaję się z Adobe Photoshop i Illustrator, co zapewne zauważyliście po bardzo dużej liczbie grafik różnego rodzaju. Będzie ich zapewne jeszcze więcej, bo czuję, że to jest coś, co sprawia mi bardzo wiele radości. Oczywiście nie skończy się na ładnych plakatach, które możecie śmiało pobierać, drukować i wieszać na ścianach (do czego jednakowoż bardzo zachęcam!), ale będzie pojawiać się także więcej różnego rodzaju plannerów i organizerów, które (mam nadzieję) pomogą Wam się ogarnąć.
Dzisiaj jeszcze zostanę w klimacie Halloween, który jest mi bardzo bliski. Wspominałam Wam już, że bardzo chciałabym przeżyć prawdziwą Halloweenową imprezę. Mam nadzieję, że kiedyś się uda. Przypominam też o instrukcji – jak wyciąć dynię na Halloween. A także o moich poprzednich strasznych plakatach.
Tym razem, na kilka dni przed tym strasznym świętem mam dla Was do wyboru trzy plakaty. Wszystkie utrzymane są w podobnym stylu, ale jednak się od siebie różnią. Pobierajcie do woli!

Uwaga!

Plakaty można pobrać bezpośrednio z mojego Dysku Google. Linki znajdziecie poniżej. Przygotowane są do wydruku w A4. Jeżeli będziecie potrzebowali innego, dajcie znać. Coś na pewno da się w tej sprawie zrobić. Plakaty są przeznaczone tylko do użytku prywatnego i nie możecie ich sprzedawać. Jeżeli chcecie je polecić na swoich blogach, zamieszczajcie proszę linki do tego posta, a nie do Dysku Google. Dziękuję!

STRASZNY ZAMEK

 

HALLOWEENOWE ZOMBIE

 

MROCZNY KOTEK

 
Podobają Wam się takie plakaty? A może macie pomysł na coś innego? Czekam na Wasze propozycje i zdjęcia z wydrukowanymi już plakatami! :)

komentarzy 6

  1. Cześć Anita, pierwszy raz na Twoim blogu jestem, ale od razu z prośbą :). W tym roku przegapiłam Twoje plakaty na Haloween, ale jeśli będziesz jeszcze je robić, fajnie byłoby mieć je po polsku. Kot mówiący „miau” czy duszek z „buuuuu” też jest straszny. Łatwiej jest tłumaczyć Halloween dzieciakom ;)

Napisz komentarz