Dwa plakaty do wydruku
Nawet nie wiecie jak bardzo żałuję, że w Polsce praktycznie nie świętuje się Halloween. Zawsze pod koniec października, kiedy oglądam zagraniczne blogi, nie mogę się nadziwić jak wspaniałe rzeczy robią ich autorki. Co więcej – nie mogę przeboleć, ile tracimy. Marzy mi się taki mały, biały domek z przepięknym gankiem na przedmieściach (najlepiej Nowego Jorku). Mogłabym go ozdabiać tak jak w inspiracjach, które Wam pokazywałam. W Halloween kupowałabym wór cukierków i rozdawała wszystkim dzieciom. Poza tym może wtedy udałoby mi się przekonać P. do imprezy z przebraniami? Niestety o tym mogę sobie co najwyżej pomarzyć…
Dlatego co roku staram się wnieść do mojego domu chociaż odrobinę strasznego klimatu. W zeszłym roku pokazywałam Wam jak wydrążyć dynię, a teraz przygotowałam dwie wersje kolorystyczne dyniowego plakatu.
W ostatnim czasie zauważyłam, że bardzo odnajduję się w tworzeniu różnego rodzaju arkuszy i plakatów. A skoro już je tworzę, mogę je także Wam udostępniać. Może komuś chociaż trochę poprawią ten jesienny humor?

WERSJA BIAŁA

WERSJA CZARNA

POPRZEDNIE PLAKATY DO POBRANIA:

*** Plakat z jesiennym cytatem po polsku

*** Plakat z kawowo-dyniowy

Lubicie Halloween? A może w jakiś sposób je świętujecie?

Kliknij, żeby sprawdzić jak zrobić taką dynię!

Comments are closed.