Jesień już w pełni, a to oznacza, że świece palimy na potęgę! A po co mamy po prostu zapalać zwykłe świeczki, skoro można je bardzo łatwo ozdobić i zrobić coś wyjątkowego? Jestem mocno uzależniona od przeglądania Pinteresta (możecie mnie też tam obserwować, do czego gorąco zachęcam!) i czasem udaje mi się tam wynaleźć różnego rodzaju perełki. Tym razem także chciałabym ich Wam kilka pokazać.

 


Pierwsza propozycja od lewej wymaga sporo pracy, ale za to efekt jest niesamowity. Do tego w zasadzie jest to prawdziwe dwa w jednym – piękny świecznik i pojemnik na słodycze. Czego chcieć więcej? Kolejny pomysł wymaga już tylko odnalezienia fajnego wazonu i wypełnienie go typowo jesiennymi ozdobami. Te małe dynki są przeurocze! I tak najbardziej podoba mi się świeca owinięta cynamonem! Takie proste, a wygląda wprost obłędnie!Słoiki to zawsze dobry pomysł! A te wystarczy wypełnić np. kawą, wstawić świecę i pomalować. Banał ;) Druga opcja w zasadzie może być już nawet świąteczna, bo gałązki są jakby przykryte śniegiem, ale kto by się tam czepiał. Trzecia opcja także może być już podciągnięta pod święta i obawiam się, że może się nie nadawać dla posiadaczy kotów.W pierwszym obrazku jestem po prostu zakochana! To jest genialne w swojej prostocie. Zamiast świeczek na świeczniku można przecież postawić dynie. I wygląda to obłędnie. Brzózki ze świeczkami w oknie to natomiast kolejna opcja dla osób, które nie mają kocurów… Trzecia to standard, ale za to jaki ładny.

Znacie jakieś inne świeczkowe pomysły?

4 komentarze

  1. mam dużo cynamonu, chyba zrobię :) te z brzozek też są bardzo ładne, ale faktycznie, jeżeli w domu są koty, to taka opcja raczej odpada