Trudno mi sobie wyobrazić, że już jutro zaczyna się maj! Zwłaszcza, kiedy pomyślę sobie, że dopiero niedawno był sylwester. A przecież właśnie 1 stycznia zaczęła się moja przygoda z bullet journal. Prawdę mówiąc nawet przez myśl mi nie przeszło, że potrwa ona tak długo. P. był pewny, że pobawię się w to ze dwa tygodnie i odpuszczę. Wyobraźcie sobie jego zdziwienie, kiedy teraz po kilku miesiącach, nadal z zapartym tchem maluję po moim notesie.

Bullet journal - wyzwania instagramowe

CZYTAJ TAKŻE:
*** Bullet Journal – co to jest?
*** Kreatywne planowanie – cztery wyzwania
*** Mój pierwszy tydzień z Bullet Journal
*** Planner TAG
*** Kreatywne planowanie – wyzwania na kwiecień

MOJE FILMY NA YOUTUBE:
*** Styczeń w moim Bullet Journalu
*** Luty w moim Bullet Journalu

Jeżeli interesujecie się ideą bullet journalingu, koniecznie zgłoście się do naszej grupy na Facebooku – Bullet Journal Polska. Tam też od jutra będzie nasze wewnętrzne majowe wyzwanie.

Mam dla Was listę majowych wyzwań z bullet journal:

Bullet Journal - Plan With Me Challenge, Rock Your Handwriting

#PlanWithMeChallenge

Jeżeli szukacie czegoś, co pozwoli Wam się bardzo zainspirować, to to wyzwanie jest idealne. Grupa Facebookowa o tej samej nazwie to miejsce, w którym wszyscy uczestnicy odpowiadają na codzienne tematy. To ogromna kopalnia inspiracji, w której uczestniczę już od stycznia. Polecam gorąco!

#RockYourHandwriting

Zapewne wszyscy już znacie to wyzwanie, chociaż jest bardzo świeże. Pomaga nam w ćwiczeniu ręki w pisaniu. Codzienne tematy są bardzo zróżnicowane i naprawdę inspirujące. W kwietniu chyba będę je realizować w oddzielnym notesie, bo odpowiedzi potrafią zajmować naprawdę dużo miejsca.

Bullet Journal - PTLDoodles

#365doodleswithjohannafritz

Teoretycznie jest to standardowe wyzwanie doodlingowe, ale jeżeli zajrzycie na Instagrama i przeszukacie go pod kątem tego hasztaga, okaże się, że większość uczestników tworzy prawdziwe dzieła sztuki. Nie są to w większości po prostu małe obrazki gdzieś na boku zaplanowanego dnia. Ja w tym miesiącu chyba odpuszczam na rzecz innych, ale bardzo chętnie będę podglądać i szukać natchnienia.

#PTLDoodles

To jedno z moich ulubionych wyzwań rysunkowych na Instagramie, ale niestety w tym miesiącu odpuszczam, bo czuję, że muszę od niego odpocząć. Nie zmienia to jednak faktu, że na pewno będę podglądać twórczość innych.

Bullet Journal - QuotedMay2016, DNDChallenge

#QuotedMay2016

To wyzwanie stało się stanowczo moim ulubionym! Uwielbiam codzienne wynajdywanie ciekawych cytatów na zadany temat. Czasem jest motywacyjnie, czasem smutno, czasem wesoło. Najważniejsze jednak, że różnorodnie.

#DNDChallenge

To jest natomiast bardzo ciekawe wyzwanie, w którym naprzemiennie odpowiada się na codzienne tematy – obrazkowo lub pisemnie. Bardzo fajny pomysł dla osób, które nie mają ochoty na kilka wyzwań, a chciałyby próbować różnych rzeczy.

Bullet Journal

#Badasswomenmay

To całkowicie nowe wyzwanie (a przynajmniej dopiero w tym miesiącu je zauważyłam). Polega na tym, że do każdego dnia miesiąca przypisana jest kobieta. I do każdej z nich należy wymyślić coś kreatywnego – cytat, rysunek, listę – cokolwiek wpadnie nam do głowy.

#PFSixWordChallenge

Na koniec przykład wyzwania całkowicie pisemnego. Codziennie jest temat, do którego należy stworzyć historię. To jednak nie wszystko historia musi składać się z sześciu słów i ani jednego więcej. To wspaniały trening kreatywności!

Po więcej inspiracji zapraszam Was gorąco na mojego Instagrama, kanał na YouTube i Facebooka. I – jak już wcześniej mówiłam – do naszej wspaniałej grupy „Bullet Journal Polska„. Znacie jakieś inne wyzwania? Bierzecie w nich udział?

Napisz komentarz