Luty był wyjątkowo krótki w tym roku, jednak nie odbiło się to na popularności najbardziej kreatywnego bullet journalowego wyzwania na Instagramie #kreatywnebujo. Pokazałyście, że macie mnóstwo świetnych pomysłów i żadne zadanie nie jest Wam straszne! To niesamowite, że tak wiele kreatywnych dusz połączyło się pod jednym hasłem i tworzą tak wspaniałe rzeczy, które inspirują tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się jeszcze na dołączenie do zabawy. A dzisiaj podsumowanie miesiąca pełnego miłości. Sprawdźcie, czy Wasze zdjęcie się do niego załapało ;)

Tak knułyśmy dla Was tematy do marcowego wyzwania! Wspaniałe spotkanie części bujo-squadu.

Chcesz dostawać na swoją skrzynkę piękne grafiki do wydruku. Także takie w formacie bullet journalowym? Zapisz się do mojego newslettera! Obiecuję, że maila dostaniesz co najwyżej raz w tygodniu :)
#kreatywnebujo – o co chodzi

Słowem wyjaśnienia dla tych, którzy z naszym wyzwaniem jeszcze się nie zetknęli – celem wyzwania jest wyrobienie sobie nawyku codziennego zaglądania do bullet journala i korzystania z niego w normalnym życiu. Jednak, żeby nie ograniczać się jedynie do zapisywania codziennych list zadań, chciałybyśmy zaproponować Ci realizację codziennego zadania/tematu. Po co? Żeby rozwinąć Twoją kreatywność i wnieść do Twojego notesu odrobinę koloru! Pamiętaj – wyzwanie jest dla każdego! Nie musisz umieć pięknie rysować, pisać, malować czy mieć duszę artysty. Jestem tego najlepszym przykładem! Ma Ci to sprawiać radość.

#kreatywnebujo

WCHODZISZ W TO?

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja i Joannę @kobieta_z_pasja na Instagramie.
  2. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska i konto na Insta @bulletjournalpolska.
  3. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz co miesiąc na moim blogu oraz na Instagramie.
  4. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  5. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  6. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  7. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  8. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

Na pewno Cię zainteresuje:

co to jest bullet journal

#kreatywnebujo podsumowanie lutego

Pamiętaj! Jeżeli podoba Ci się któreś zdjęcie, przejdź na Instagram danej osoby (wystarczy, że klikniesz zdjęcie) i zostaw serduszko, komentarz, a może nawet zaobserwuj!

1 lutego – styczniowe wspomnienia

Wasze wspomnienia stycznia pokazałyście przede wszystkim rysunkowo. Pojawiły się nieśmiertelne i wiecznie pięknie koła (których ja tak strasznie nie potrafię robić)!

2 lutego – co poprawia mi humor

Tutaj pojawiło się sporo zdjęć. Okazuje się, że najlepszymi pomagaczami są powroty do Polski, jedzenie i przede wszystkim koty. Popieram w stu procentach! :)

3 lutego – kolor lutego

Jakie kolory wybrałyśmy? Pojawiło się sporo niebieskiego, różowego i mięty. Trudno się dziwić, bo wszyscy są już totalnie spragnieni wiosny i pastelowych barw.

4 lutego – za co kocham siebie

Ten temat pozwala nam na lepsze poznanie siebie i mam ogromną nadzieję, że właśnie tak je odebrałyście. Widać to zresztą po odpowiedziach.

5 lutego – Nutella

W międzynarodowy dzień Nutelli nie mogło jej zabraknąć na liście zadań. Podeszłyście do tego tematu niezwykle kreatywnie.

6 lutego – muzyka

Myślałyśmy, że tutaj pojawią się po prostu Wasze ulubione piosenki. Okazało się jednak, że poszłyście o krok dalej!

7 lutego – tak planuję tydzień

To temat, który osobiście lubię najbardziej. Dlaczego? Bo wiecznie szukam idealnej tygodniówki ;)

8 lutego – chcę pojechać do…

Byłyśmy bardzo ciekawe, jakie miejsca najbardziej chciałybyście odwiedzić. I wiecie, jakie są wyniki? Pojawiły się: Kazimierz Dolny, Malediwy, Nowa Zelandia czy Paryż. U mnie ta lista jest wybitnie długa i obawiam się, że może mi nie starczyć życia…

9 lutego – pizza pizza pizza

Podobnie jak w przypadku Nutelli pizza w lutym także miała swoje święto. Co to oznacza? Jedynie tyle, że nie mogło jej tutaj zabraknąć! Okazuje się, że Wy także lubicie ten włoski przysmak.

10 lutego – czerwień

Wiem, że kolor miesiąca już był, ale w związku z tym, że luty był stanowczo miesiącem miłości, nie mogło tu zabraknąć czerwieni, która kojarzy się dosyć jednoznacznie. Aczkolwiek okazuje się, że Wam kojarzy się czasami zupełnie inaczej :)

11 lutego – zimowy las

Bo z czym kojarzy się luty? Z zimnymi spacerami po oprószonym białym puchem lesie!

12 lutego – ekscytuję się

Ekscytujecie się naprawdę przeróżnymi rzeczami :D

13 lutego – wierność

14 lutego – kocham

Dzień Walentynek trzeba było odpowiednio uczcić, więc hasło nawiązywało w 100 procentach do miłości.

15 lutego – singiel

Stanowczo najbardziej kreatywna odpowiedź na ten temat:

16 lutego – ludzie listy piszą

Nie wiem czy wiecie, ale dawno temu miałam kilku korespondencyjnych znajomych. Poznałam ich dzięki różnego rodzaju czasopismom. Wraz z dziewczynami byłyśmy ciekawe, czy tradycyjne listy już całkowicie wymarły. Jak się okazało, nie do końca!

17 lutego – dzień kota

Jako zagorzała fanka wszelkiej maści kocurów, przekonałam dziewczyny, że taki temat po prostu musi się znaleźć w lutowej edycji wyzwania! Na szczęście długo nie musiałam nad nimi pracować, a efekty są genialne!

18 lutego – rytuały

Okazuje się, że większość odpowiedzi dotyczyła pielęgnacji ciała. A w zasadzie tego, żeby pilnować systematyczności.

19 lutego – romantyzm

Bo to nie jest tak, że romantykiem jest się tylko 14 lutego. My kultywujemy romantyzm każdego dnia!

20 lutego – cytat, który motywuje

Ten temat to idealne przypomnienie, że wyzwanie #kreatywnebujo to nie tylko rysunki, ale także możliwość ćwiczenia kaligrafii. Przecież na każdy temat można coś napisać. Nie krępujcie się :)

21 lutego – moje pomyłki

Pamiętajcie, że wbrew pozorom nawet nasze bullet journale nie są idealne! Każdemu zdarza się popełnić błąd, a wpadki często są na porządku dziennym. Ważne, żeby się nie załamywać i umieć się z nich śmiać :)

22 lutego – ja i moi przyjaciele

Ogromne wyróżnienie dla Angeliki! <3

23 lutego – brawo ja

Poza kochaniem wszystkich dookoła trzeba też umieć doceniać własne osiągnięcia. Okazuje się, że nie macie z tym żadnego problemu!

24 lutego – niespodziewany całus

Bo takie są przecież najlepsze! :*

25 lutego – zdrowe ciało

Majce gratulujemy nagród w konkursie! Brawo!

26 lutego – najdziwniejsze miejsce do spania

Też macie wrażenie, że koty zdominowały lutową edycję wyzwania? :)

27 lutego – the Oscar goes to…

W zeszłym roku z niecierpliwością oglądałam cała galę, żeby zobaczyć Leo dostającego statuetkę. W tym roku niestety wymiękłam. Monika jednak pokazała, jak to się robi!

28 lutego – odwołujemy zimę!

Teraz mamy już sporą dawkę wiosny za sobą, ale na koniec lutego wszystko mogło się wydarzyć.

Zastanawiam się, czy ktokolwiek dotarł aż tutaj. Dajcie znać w komentarzach! I oczywiście zapraszamy do marcowej edycji wyzwania #kreatywnebujo, która już podbija Instagram. Może za miesiąc znajdziecie tutaj także swoje zdjęcie?

ZOBACZ: marcowa edycja wyzwania

1 komentarz

  1. Ojej! Bardzo się cieszę, że się pojawiłam 3 razy! Badzo dziękuję Tosiakowo! <3 <3 <3

Napisz komentarz