Powiem Wam szczerze, że myślałyśmy, żeby odpuścić wyzwanie #kreatywnebujo na styczeń. Dać już sobie spokój. Okazało się jednak, że macie na ten temat zupełnie inne zdanie i dosłownie zalaliście nas pytaniami o styczniową edycję. Z tego też względu nie pozostało nam nic innego – oto tematy styczniowego wyzwania.

#kreatywnebujo na styczeń

Styczniowa edycja to oczywiście nawiązania do zimy i różnorakich dziwnych świąt, które w tym miesiącu obchodzimy.

I jeszcze ogłoszenie – zawsze przed końcem miesiąca będę na tosiakowym Insta Stories wrzucam pole z pytaniem, żebyście mogli napisać, jakie hasła powinny znaleźć się w kolejnej edycji wyzwania. Chcemy, żebyście aktywnie uczestniczyli w powstaniu #kreatywnegobujo.

#kreatywnebujo na styczeń

#kreatywnebujo na styczeń

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i nasze oficjalne konto @bulletjournalpolska na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTubeblogu Kobiety z Pasją i jej kanale na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

Wklej tematy do swojego bujo

Przygotowałam dla Was wklejkę do bullet journali z tematami wyzwania. Dostępna jest dla wszystkich, a możecie ją pobrać klikając w poniższy guzik. Jeżeli potrzebujecie dopasować ją do swojego notesu, wystarczy podczas drukowania ustawić odpowiednie zmniejszenie wydruku. Ale to już trzeba robić metodą prób i błędów.

Napisz komentarz