W tym gorącym, przedświątecznym okresie warto jest odetchnąć chociaż na chwilę. Odpocząć od przygotowań, zakupów, całej tej bieganiny. Jedni lubią sobie włączyć świąteczne piosenki, inni spacerują malowniczymi rozświetlonymi przez iluminacje ulicami, a jeszcze inni oglądają vlogmasy. Kiedy jestem w domu, bardzo lubię właśnie tę ostatnią opcję. W momencie, kiedy na przykład ryzuję w bullet journalu albo po prostu robię coś w domu, uspokaja mnie gadająca głowa w komputerze lub telewizorze (z podłączonym YouTubem). Mam dla Was dzisiaj zestawienie – vlogmas na YouTube.

Top 10 Vlogmas

Vlogmas na YouTube – zestawienie kanałów

Szusz – jej na pewno nie trzeba przedstawiać. Jest na YouTube odkąd pamiętam i niezmiennie oglądanie jej sprawia mi ogromną przyjemność. Zwłaszcza odkąd zaczęła wraz z Lwem urządzać swoje mieszkanie.

Aggie – moja wielka miłość ostatnich kilku miesięcy. Nie znałam wcześniej jej ani Operatora i prawdę mówiąc nawet nie wiem, w jaki sposób do nich trafiłam. Ale jak tylko zobaczyłam dwa lub trzy filmy, przepadłam całkowicie. Tak ogromnej pozytywnej fali emocji naprawdę nie można sobie odpuścić!

HejŁobuzy – Karolina i Darek to chyba moja najulubieńsza para YouTubowa. Oboje naprawdę znają się na rzeczy, a do wszystkiego podchodzą z ogromną dozą humoru. Mam wrażenie, że kręcenie filmów nigdy im się nie znudzi.

TheKretka1 – to pozytywna dusza i powiew ciepła zza wielkiej kałuży. Zawsze tryska dobrym humorem i jednocześnie pokazuje miejsca, które bardzo chciałabym zobaczyć na żywo!

Karolina Baszak – uwielbiam ją za ciepło i spokój, jakie z niej biją. To mój mały promyczek dobrej nadziei w YouTubowym świecie.

nieesia25 – każdy, kto ogląda YouTube od kilku lat, na pewno zna Agnieszkę. To jedna z tych dziewczyn, które są tam praktycznie od zawsze. Nie wyobrażam sobie tego miejsca bez niej. Nieustannie też zaraża pozytywnym nastawieniem do wszystkiego!

Blogmas 2016

Oglądacie vlogmasy na YouTube? Może przegapiłam jakiś wyjątkowo ciekawy?

komentarze 2

  1. Joanna Krupa Gorgoń Odpowiedz

    Nie znałam zednego z tych kanałów😂 dzięki za rekomendacje 😉

Napisz komentarz